بریوز رقیب از دست می دهد standout پارچ

زمانی که فصل بیس بال رزومه در نهایت یکی از بریوز’ رقبا خواهد بود بدون یک standout پارچ.

این متس ” نوح Syndergaard پاره شده رباط آرنج و نیازهای تامی جان عمل جراحی که او را عمل این سال است.

باز روز به تعویق افتاده است حداقل تا اواسط ماه مه به دلیل شیوع ویروس.

نیویورک مدیر پزشکی دکتر دیوید Altchek عمل خواهد شد پنج شنبه.

“پس از تجربه ناراحتی در آرنج خود را قبل از بهار آموزش متوقف شد با توجه به همه گیر نوح و سلامت ما و عملکرد اداره شده اند در تماس ثابت” متس مدیر کل برودی ون Wagenen گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “بر اساس تداوم علائم خود را نوح تحت یک معاینه فیزیکی و MRI نشان داد که رباط پاره شود.”

Right-hander دریافت نظر دوم در اولنار آسیب دیده وثیقه رباط از لس آنجلس داجرز سر پزشک تیم دکتر نیل ElAttrache.

“در حالی که این مایه تاسف است که ما بدون شک که نوح خواهد بود قادر به بازگشت به قدرت کامل و در ادامه به بخشی جدایی ناپذیر از ما قهرمانی حرفه در آینده گفت:” ون Wagenen, Syndergaard سابق عامل.

با نام مستعار Thor Syndergaard بود شماره 2 استارت قوی چرخش پشت دو بار NL Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom. نیویورک در حال حاضر کافی شروع به Syndergaard غیاب با مارکوس بود, مایکل, Wacha, ریک Porcello و استیون Matz.

Syndergaard نوبت در 28 اوت و در حال حاضر واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از 2021 فصل است. او قبول کرد که در ماه ژانویه به رقم 9.7 میلیون قرارداد یک ساله.

Syndergaard بود همه ستاره در سال 2016 زمانی که او رفت 14-9 با 2.60 عصر ولی عصر است و با صعود به 2.97 در سال 2017 3.05 در سال 2018 و 4.28 سال گذشته زمانی که او 10-8 در 32 شروع می شود.

او تن به تن هشت نوبت بیش از سه بهار آموزش شروع می شود و اجازه می دهد چهار اجرا می شود — سه به دست آورده و پنج بازدید با 11 strikeouts و هیچ راه می رود.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de