بریوز’ سری در سن دیگو در شار به عنوان کالیفرنیا توصیه می کند در برابر اجتماعات بزرگ

در حالی که بریوز در حال برنامه ریزی برای باز کردن 26 مارس در آریزونا خود را متعاقب آن سری است که در سن دیگو در 30 مارس تا آوریل 1.

صفحه اصلی افتتاحیه برای Padres یک و داجرز در سوال هستند در حالی که دریانوردان می تواند باز کردن فصل خود در آریزونا پس از واشنگتن ممنوع حوادث بیش از 250 نفر در سه شهرستان از جمله شهرستان کینگ که در آن دریانوردان بر اساس هستند.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

اگر شروع فصل بدون تاخیر بریوز می تواند پادرس در بهار مرکز آموزش در حومه ققنوس بازی و یا بازی در یک فن-رایگان پتکو پارک. نه MLB و نه آن تیم را ساخته اند هر گونه تصمیم گیری کسانی که فقط دو امکان.

Coronavirus شیوع زده آمریکا ورزش حرفه ای شنبه شب هنگامی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. هم تیمی خود را Donavan Mitchell, گزارش آزمایش مثبت نیز هست. NBA معلق بازی پس از پایان روز چهارشنبه در اوایل شب بازی. MLS نیز به حالت تعلیق در فصل آن صبح روز پنجشنبه با توجه به گزارش.

در ضمن کنفرانس مسابقات بسکتبال در سراسر کشور برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور. که همچنین این طرح به صورت ملی NCAA مسابقات که از صبح روز پنج شنبه. NHL خود توصیه باشگاه به انجام شیوه های صبح و یا جلسات تیم و لغو رسانه های در دسترس پنج شنبه.

MLB همچنان ادامه دارد و با خود بهار, آموزش, برنامه, در حال حاضر, هر چند آن امیدوار است به تدوین و فرموله کردن یک طرح در روزهای آینده با توجه به یک گزارش از ESPN جف Passan.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de