بریوز سهام کاهش مییابد در میان بیس بال shutdown

قیمت عمومی سهام معامله شده سهام در بریوز قطع شده است تقریبا در نیمی از میان بیماری همه گیر کوروناویروس که roiled بازار سهام و تعطیل ورزشی لیگ.

بریوز سهام که معامله شد در تقریبا 30 دلار در هر سهم در اوایل ماه گذشته و بالاتر از 26 دلار در اوایل این ماه بسته شده روز شنبه در $15.54 برای اغلب معامله سری C سهام (ticker symbol BATRK).

مالک تیم آزادی رسانه ها صادر شده بریوز پیگیری سهام چهار سال پیش را قادر می سازد سرمایه گذاران و طرفداران به خرید و فروش سهام در این تیم در نزدک ارز به طور جداگانه از بقیه کلرادو بر اساس شرکت است.

قیمت فعلی زیر است که در آن بریوز سهام بسته در اولین روز معاملات در مارس 18, 2016 ($19.14).

بریوز یکی از معدود تیم های ورزشی در جهان با عموم معامله سهام.

بریوز بود $476 میلیون دلار درآمد در سال گذشته و $54 میلیون دلار سود عملیاتی قبل از استهلاک و استهلاک آزادی رسانه ها افشا می شود در ماه گذشته. از $476 میلیون دلار درآمد $438 میلیون در آمد از منابع بیس بال (بلیط فروش امتیاز فروش, حمایت مالی, پخش, حقوق, هزینه ها, و غیره.) و $38 میلیون از املاک و مستغلات توسعه در باتری آتلانتا. همه کسانی که جریان درآمد خواهد بود به شدت تحت تاثیر قابل ملاحظه ای کوتاه فصل است.

بریوز’ فصل در اصل برنامه ریزی شده برای شروع روز پنج شنبه در آریزونا. اما MLB فصل است که به طور نامحدود به تعویق افتاد, با بازی انتظار نمی رود به توان قبل از اواسط ماه مه در اولین و به احتمال زیاد بعد.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de