بریوز بالا ببر در آخرین بیت از بیس بال در حالی که برای

کایل رایت خود را به اتمام قوی بهار اجازه می دهد یک اجرای بیش از پنج نوبت. او برگزار ببر به بازدید قابل توجه سه و راه رفتن یکی. Right-hander, به پایان رسید با یک 2.03 عصر این بهار. با MLB به تأخیر انداختن شروع فصل به طور منظم بریوز’ تصمیم گیری در که را تشکیل می دهند خود را در چرخش بوده و لگد پایین جاده به عنوان به خوبی.

در اغل گاو یا حشم شین گرین لوقا جکسون و سورپرایز شیرین و لذت بخش تایلر Matzek هر تن به تن یک بدون گل زمین باز یافته. Matzek از بستگان ناشناخته ورود به اردوگاه به حال خوب بهار قابل توجه 10 از 15 hitters او مواجه اجازه می دهد یک ضربه و راه رفتن یکی.

Johan Camargo رفت 0-for-2 در حالی که رقیب Austin رایلی رفت 1-1 با دو پیاده روی. Sean Kazmar تا به حال یک جفت از RBIs در حالی که شین جی رابینسون و جاناتان مورالس همچنین زدم در اجرا می شود. رایلی Unroe homered در هفتم برای اولین شات از بهار است.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

بریوز (8-11) برنامه ریزی شده بود به میزبانی متس و آرام در دو روز آینده, اما MLB فرمان به پایان رسیده گریپ فروت, بازی لیگ خواهد شد و تاخیر در شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته. تیم هنوز هم بدانند که چگونه آنها را با ادامه تمرینات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im