بریوز دوباره هوا بازی که در آن هارون آمار شماره 715

با حوادث زندگی ورزشی تعطیل توسط coronavirus همه گیر بسیاری از بازی های قدیمی در حال دوباره پخش در تلویزیون و اینترنت است. و در اینجا به خصوص ترجمه: بریوز-داجرز بازی از 8 آوریل سال 1974.

که بازی های تاریخی, البته, که در آن هنک آرون ضربه خود را 715th home run برای شکستن دخترک معصوم, اموزش حرفه ای ضبط.

شروع 7 p. m. روز شنبه خود را در Facebook و YouTube, سیستم عامل, بریوز را علامت 46 سالگرد که سرنوشت feat با نشان دادن بازی دوباره در تمامیت آن.

“مطلب: چگونه بلیط خریداران تاثیر ورزش shutdown در آتلانتا

اگر شما میبینید هارون آمار شماره 715 در چهارمین دور در برابر داجرز پارچ Al داونینگ قبل از اینکه جمعیت از 53,775 در آتلانتا ورزشگاه (که بعدا تغییر نام داد آتلانتا-Fulton County ورزشگاه). شما خواهید دید هارون پدر و مادر و همه از هم تیمی های خود ملاقات او را در نزدیکی صفحه اصلی صفحه پس از او دور ساخته است. شما ببینید بریوز رفتن به برنده شدن در این بازی 7-4.

این برنامه تکراری پخش کردن بخشی از یک سری از “بریوز کلاسیک” این تیم قصد دارد به جریان در سراسر مارس در رسانه های اجتماعی.

سایر بازی های در حال آمدن به بریوز’ Facebook و YouTube کانال در همان روز از ماه به عنوان آنها در اصل رخ داده است: آوریل 10, 2012, بازی در هوستون شامل جیک جیک جونز از بازگشت از آرتروسکوپیک زانو ضربه اجرا خانه در اولین بازی خود در فصل نهایی; آوریل 14 سال 2017 به طور منظم فصل بازکن در SunTrust پارک (در حال حاضر Truist پارک); آوریل 17, 2008, بازی در برابر مارلین است که در آن جونز homered دو بار و جان Smoltz برداشت گذشته از 210 برنده به عنوان یک زن شجاع و مارس 26 2018 بازی در سینسیناتی در آن رونالد Acuna ضربه اول خود را حرفه ای هومر در دوم عمده-بازی لیگ. همه کسانی که قابل توجه هستند اما در مارس 8, 1974, بازی باقی مانده در لیگ از خود را دارد.

“همچنین: چه جدید در Truist پارک ؟ جدید, چمن, رتبه بندی جدید ثبت نام

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im