برزیل فرمانداران مطبوعات Bolsonaro برای بیشتر coronavirus پشتیبانی

برازیلیا/ریو دو ژانیرو — برزیل فرمانداران فشرده رئیس جمهور Jair Bolsonaro در روز پنج شنبه برای بیشتر حمایت دولت فدرال در coronavirus نبرد او پس از لعنتی آنها را به عنوان شغل-قاتلان و تضعیف سفارشات خود را با یک فرمان نگه داشتن کلیساها باز در انجیلی واعظان’ درخواست.

Bolsonaro است به طور فزاینده تکرار نظر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شغل باید در اولویت بیش از اقدامات محدود کننده به سرعت شیوع جهانی بهداشت کارشناسان نشان می دهد.

در نامه ای برزیل را به فرمانداران استدلال کرد که دولت فدرال تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی به صندوق مبارزه با ویروس آلوده شده است برخی از نیم میلیون نفر در سطح جهان است.

موارد تایید شده در برزیل تا به حال حدود دو برابر در مدت چهار روز به 2,915 روز پنج شنبه با توجه به سلامت وزارت بهداشت با 78 مرده از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

در ایالت ریو دو ژانیرو که متکی بر نفت رو به کاهش مالیات بر درآمد برای حفظ خدمات عمومی در حال اجرا, فرماندار Wilson Witzel گفت: او ممکن است به شل سفارش بسته شدن کسب و کار در صورتی که دولت فدرال ارائه کمک های اولیه.

“مردم را تنها قبول سلول اگر آنها قادر به خوردن. رهبران کسب و کار را تنها به توقف فعالیت در صورتی که شرایط برای تامین مالی” Witzel و گفتگو کرد. “من نمی تواند درخواست مردم برای رفتن گرسنه است.”

فرمانداران نامه ذکر شده هشت پیشنهاد اقدامات برای Bolsonaro را مانند حالت تعلیق در پرداخت به دولت فدرال و کمک به کشورهای خرید تجهیزات پزشکی.

سائو پائولو فرماندار جاو Doria که مبارزات انتخاباتی در کنار Bolsonaro در سال 2018 اما تبدیل به یکی از اصلی خود را منتقدان در طول بحران بهداشت عمومی گفت که او انتظار می رود برای دیدن بتن فدرال کمک اقدامات اجرا شده در عرض 72 ساعت.

Bolsonaro تحت فشار در حال رشد خود را برای بهبود دست زدن به شیوع است که او در ابتدا با برچسب “فانتزی” و در ادامه به توصیف به عنوان “کمی آنفولانزا.”

در سراسر شهرهای معترضان شده اند کوبیدن تابه تقریبا در شبانه تظاهرات و Bolsonaro حمایت است که در نظر سنجی با برزیل به وضوح علاقه فرمانداران’ پاسخ.

پس از Bolsonaro لعنتی برخی از فرمانداران در روز چهارشنبه به “جرم” از بستن بسیاری از کسب و کار در میان شیوع رئیس جمهور تضعیف تلاش های خود را با یک فرمان در چهار شنبه معافیت کلیساها از بسته شدن سفارشات غذای درخواست از رهبران انجیلی مهم حوزه برای او.

در سائو پائولو, این کشور پرجمعیت ترین ایالت است که بیشتر درگیر با این بیماری همه گیر Doria توصیه می شود که کلیساها بستن درهای خود را برای 60 روز.

($1 = 5.0320 reais) (گزارش لیساندرا می Paraguassu در برازیلیا, Rodrigo Viga Gaier در ریو دو ژانیرو و ادواردو Simoes در سائو پائولو; نوشتن توسط گابریل Stargardter; ویرایش توسط براد Haynes, بیل Berkrot و پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>