BREAKING: 1 مرده 1 در بازداشت پس از لنکس میدان تیراندازی

یک نفر به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در لنکس مربع پارکینگ زیر یک اختلاف بين دو گروه با توجه به آتلانتا ،

یک نفر در بازداشت یکشنبه شب یک سخنگوی پلیس گفت:. محققان بودند جستجوی اضافی مظنون است. دیگر صدمات گزارش شده است.

هیچ جزئیات بیشتر شد و بلافاصله در دسترس است. یک پلیس آتلانتا عمده است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در تحقیق و تفحص در ساعت.

تیراندازی چهارم در Buckhead بازار پس از ماه دسامبر است. اخیرا یک مرد به ضرب گلوله کشته شد Feb. 10 بعد از ملاقات با مرد دیگری در دادگاه های غذایی با توجه به آتلانتا ،

روز یکشنبه تیراندازی شد اولین کشنده حادثه پس این رشته از خشونت آغاز شد و در ماه دسامبر.

مرتبط با: لنکس میدان تیراندازی قربانی: من می توانستم درگذشت’

همچنین: بازداشت مرد پس از تیراندازی در لنکس

با پایان بالا مغازه های خرده فروشی و ناهار خوری مجلل انتخاب لنکس میدان شده است نقطه عطفی از آتلانتا buena vista منطقه. نیز وجود دارد یک آتلانتا اداره پلیس مینی حوزه در بازار است.

در مصاحبه ماه گذشته با Atlanta Journal-Constitution, APD رئیس اریکا سپر گفت: جرایم خشونت آمیز نیست معمولی در این منطقه است. اما اخیر تیراندازی را در بخش هشدار و به دنبال راه هایی برای ارزیابی مجدد افسر نیروی انسانی, او گفت:.

“این آمریکا پا به حالت صاف سطح brazenness که به نمایش گذاشته شده است,” او گفت:. “ما در حال بیدار در حال حاضر. و ما نیاز به دوباره چه کسی مسئول است. من نمی خواهم به کسی بی گناه صدمه دیده است گرفتن دوباره. ما باید بیشتر درگیر است.”

چهار روز قبل از کریسمس میسی کارمند بود به ضرب گلوله در یک طبقه پارکینگ به عنوان او کار می کنند. کارولین گیلبرت جان سالم به در برد بلکه گفت: AJC ترس او را فلج کرد. او او را دزدیدند تلفن و کلید ماشین.

“به دزدیدند مثل این ؟ من می توانستم درگذشت. من می توانستم درگذشت” گیلبرت گفت. “من یک عمه و مادر تعمیدی. من می توانم فوت کرده اند و این چیزی است که من را مجبور به زندگی با بقیه زندگی من است.”

بازداشت دو مظنون در گیلبرت تیراندازی.

سپس در ژانویه. 18 یک APD گروهبان هشدار داده شد به یک سرقت مسلحانه در پیشرفت در خارج از بازار دادگاه مواد غذایی. گروهبان پاسخ و کشف یک مرد برگزاری دیگری در زور اسلحه و دستور داد مرد مسلح به رها کردن سلاح. زمانی که او حاضر به گروهبان اخراج عکس, قابل توجه مرد آتلانتا پلیس معاون جف شیشه گر گفت.

این GBI بررسی و تعیین سرقت “قربانی” خود او بوده است که در یک جنایت. دو مرد دستگیر شدند و متهم در ساعت با توجه به GBI.

و در فوریه. 10 یک مرد به ضرب گلوله کشته شد و پس از یک “قبل از تنظیم ملاقات” در بازار مواد غذایی, دادگاه, به گفته پلیس. تیراندازی صورت گرفت پس از گروه مهاجرت به پارکینگ ترک یک مرد مجروح شدند.

در اواخر ماه گذشته پلیس به اتهام دو نفر در این حادثه است. اما تنها بازداشت شده است.

— لطفا بازگشت به ajc.com برای به روز رسانی

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im