BREAKING: 13 مرگ و میر 420 مورد از coronavirus تایید در گرجستان

گرجستان دوباره شاهد افزایش موارد جدید از coronavirus جمعه با دولت در حال حاضر گزارش 420 مورد تأیید و 3 اضافی مرگ و میر.

آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت است 46 درصد افزایش می دهد از روز پنج شنبه در این موارد که بالغ بر 287.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

حداقل 13 گرجی فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس. در میان قربانیان یک مرد در کاب کانتی در Dougherty County و دو مرد در شهرستان Fulton. میر همچنین گزارش شده است در اوایل Fayette و فلوید شهرستانهای استان است.

قربانیان در محدوده سنی 42 تا 83 و حداقل هشت تا به حال شرایط بهداشتی مزمن قبل از ابتلا به ویروس, به گفته مقامات بهداشتی دولت.

مرتبط با: به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد گرجستان وارد خطرناک فاز از شیوع

این 420 موارد مثبت تایید شد از بیش از 2000 تست های انجام شده در سراسر کشور به گفته مقامات بهداشتی.

با گرجستان گام به جیره غذایی خود را محدود عرضه کیت های آزمایش و بیمارستان سیستم اصرار موارد خفیف به دنبال تست کارشناسان می گویند تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

کسانی که می توانند در خانه توسط مدیریت علائم در انزوا توصیه به انجام این کار.

در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گفت که صرفه جویی درمصرف لوازم پزشکی ضروری است برای مبارزه با این بیماری همه گیر. وی بيمارستان به انصراف از روش انتخابی اما گفت که او هیچ برنامه فوری برای قیمومیت یک ایالت قرنطینه و یا اعمال محدودیت در کسب و کار.

مطلب: کمپ رد ایالت shutdown شامل coronavirus

فرماندار خواست گرجی به تماس یک نکته خط در 1-844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>