BREAKING: 20 بیشتر مرگ و میر 13,305 موارد coronavirus تایید در گرجستان

به تازگی تایید موارد coronavirus را تحت فشار قرار دادند گرجستان تعدادی از عفونت های گذشته 13,000 دوشنبه.

با توجه به آخرین اطلاعات موجود از گرجستان وزارت بهداشت و مقامات تایید کرده اند 13,305 موارد و 462 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید است. بیست بیشتر مرگ و میر گزارش شده از پنج شنبه شب.

روز دوشنبه مورد جدید نشان دهنده افزایش حدود 6% از روز قبل. بیشتر انتظار می رود به شمارش در میان آنها زمانی که وزارت بهداشت منتشر شده خود را به روز رسانی بعدی در 7 p. m.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

حتی به عنوان رشد آن را تبدیل به امری عادی در روزهای اخیر برای گرجستان تعدادی از عفونت را افزایش می دهد صدها نفر روزانه. موارد می توان به راحتی افزایش از طریق هزاران.

مقامات می گویند این شماره ها نه بازتابی از ویروس’ گسترش در زمان واقعی است. طول می کشد زمان برای بررسی داده ها در آینده از خو یش بیمارستان ها و دیگر مقامات در سراسر کشور به گفته دکتر کاتلین Toomey دولت در امور عمومی کمیسیون بهداشت و درمان.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

پس از وقوع آغاز شد 2,586 در بیمارستان بستری شده است در سراسر کشور توجه کنند. از روز شنبه بیش از 57,000 تست های انجام شده بین دولت و تجاری آزمایشگاه با 2,553 جدید آزمون های انجام شده در 24 ساعت گذشته.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

به عنوان تست به آرامی گسترش می یابد و ویروس اسپرد کمتر گرجستان شهرستانهای دست نخورده باقی می ماند توسط ویروس. تنها دو Glascock و dr rick goodman, csp را نه تایید یک مورد.

AJC در عمق: یک جهان متفاوت متفاوت جشن عید پاک

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس تغییر در زندگی روزانه

در جای دیگر عفونت را ballooned. دو تا از سخت ترین آمار شهرستان Fulton و Dougherty را تایید کرده اند حدود 3000 موارد بین آنها است. Dougherty County, در جنوب غربی گرجستان که تبدیل به یک نقطه داغ از coronavirus بیماری همه گیر در گرجستان تایید کرده است 77 مرگ و میر و از دوشنبه که بیش از هر زمان دیگر گرجستان شهرستان است.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de