BREAKING: 2,366 coronavirus موارد تایید شده در گرجستان; افزایش شمار تلفات 69

تعداد تایید coronavirus موارد در گرجستان صعود به 2,366 شنبه به عنوان دولت تلفات رسیده 69.

پس شب جمعه تایید تعداد پستهایی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از COVID-19 افزایش چهار, با توجه به آخرین داده ها از گرجستان وزارت بهداشت.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

مقامات بهداشت نیز تایید اضافی 168 بيمار پس از 7 p. m. به روز رسانی.

از گرجستان به طور کلی موارد 617 مردم باقی می ماند در بیمارستان بستری به میزان حدود 26 درصد به دولت ظهر ارقام است.

Fulton County هنوز اکثر موارد با 373 به دنبال دکالب با 240, Dougherty County با 205 و کاب با 181.

از شنبه تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور بود که کمتر از 1000

“مرتبط با: شهر تحت محاصره: Coronavirus exacts تلفات سنگین در آلبانی

در مجموع 11,051 تست های انجام شده تا کنون در گرجستان است. در مورد 21.4% از آن بازگشت و نتایج مثبت است.

روز جمعه بعد از ظهر DPH آغاز شده انتشار داده که در آن مردم درگذشت. Dougherty County منجر تعداد با 13 مرگ و میر به دنبال Fulton با 12, کاب شهرستان با هشت و لی شهرستان با پنج.

حدود 2.9 درصد از گرجستان که مورد آزمایش مثبت بسیار مسری بیماری فوت کرده اند.

“داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

به عنوان تعداد سنبله در سراسر کشور رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اصرار گرجی به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله. در تاون هال پخش پنج شنبه شب کمپ گفت: ساکنان توجه به بخشنامه برای جلوگیری از اقدامات محدود کننده مانند یک ایالت اقامت در خانه دستور.

مرتبط با: کمپ خواستار گرجی توجه به هشدارهای ویروس اما ارتباط در مراحل شدید

کافه ها و کاباره ها بسته باقی می ماند در سراسر کشور بسیاری از مجامع عمومی ممنوع و افراد مسن و پزشکی شکننده دستور به پناهگاه در محل.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

بسیاری از مترو آتلانتا شهرها و استان ها صادر کرده اند خود را stay-at-home سفارشات به ساکنان خاموش کردن غیر ضروری کسب و کار و تحمیل حکومت.

مطلب: دکالب شهرستان مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

صحبت کردن در سی ان ان روز شنبه صبح آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: مترو آتلانتا در بیمارستان ها در حال حاضر در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

“…ما یک شهری بزرگ شهر و حتی منطقه شهری بزرگتر, بنابراین در یک روز خوب ما بیمارستان ها و تخت ICU در حق بیمه,” او گفت:. “آنچه مردم باید بدانند این است که سکته مغزی را متوقف کند, دیابت و اینها چیزهایی است که مردم را به اتاق اورژانس این چیزها را ادامه خواهد داد. این تاکید ما سیستم مراقبت های بهداشتی و شما با اضافه کردن این بیماری همه گیر در بالای آن و ما یک مشکل واقعی از آن دم حق در اینجا در آتلانتا.”

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>