BREAKING: 99 مورد از coronavirus در حال حاضر تایید کرد در گرجستان

تعداد تایید coronavirus موارد در دولت گرجستان افزایش یافته است به 99 با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

آخرین اطلاعات از DHP را نشان می دهد سنبله که رز از 66 مورد در روز شنبه.

مقامات بهداشت باید پاسخ داده نشده سوال در مورد تعداد افرادی که آزمایش شده اند در دولت و کارشناسان پزشکی انتظار می رود تعداد واقعی موارد به مراتب بیشتر است.

“اگر شما لازم نیست که خوب تست شما در حال انتشار شماره که واقعا بی معنی فقط کاملا بی معنی گفت:” دکتر آرتور کاپلان موسس رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک دانشکده پزشکی.

 “مرتبط با: کمپ اعلام بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در گرجستان

از صبح روز یکشنبه وجود دارد 20 نفر در شهرستان Fulton 19 در کاب کانتی 10 در شهرستان دکالب نه در فلوریدا, شهرستان شش در Cherokee County شش در Dougherty County پنج در Fayette County چهار در Floyd County چهار در Gwinnett County دو در کووتا, Clayton, کلارک, Lowndes, Lee و گوردون شهرستان و یکی در نیوتن چارلتون هنری و پولک شهرستان با توجه به آخرین داده ها.

مقامات قبلا تایید کرد که دو تا از تایید موارد از جمله در DPH داده ها از آتن.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

مقامات بهداشتی باید گفت COVID-19 گسترش می تواند توسط افرادی که نمی, برگزاری نمایشگاه علائم باعث نگرانی است که بسیاری از ندانسته انتقال این بیماری به خطر جمعیت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

“مطلب: Ga. اجازه داده می شود برای کمک به بازگشت به خانه 31 مسافران کشتی کروز

Caplan آن را به نام غیر اخلاقی اعلام coronavirus چهره بدون از جمله این نکته که تعداد کمی از مردم در واقع در حال آزمایش است.

“حتی رسانه ها باید گفت: این شماره ها در واقع همان چیزی است که شناخته شده است با توجه به محدود تست ما و آنها نمی شود اعتماد کرد,” او گفت:. “چه اتفاق می افتد این است که در یک هفته یا 10 روز تعداد کسانی که در حال رفتن به منفجر شدن — ما در حال رفتن برای دیدن در دولت گرجستان شاید ده ها هزار نفر از مردم همه ناگهانی آلوده هستند … که آخرش مردم را به هیچ پایان. اما همه به این معنی است که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که آلوده کردم که نمی مریض است.”

“همچنین: بروکهیون کارمند تست مثبت برای coronavirus; سالن شهر تعطیل

روز جمعه وزارت بهداشت اعلام کرد آن را متوقف نگه داشتن فوری شمارش از موارد به جای امید بستن به روز رسانی وب سایت خود را با آخرین آمار هر روز در ظهر.

— AJC کارکنان نویسندگان Shaddi Abusaid گرگ Bluestein و کری Teegardin کمک به این گزارش.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im