BREAKING: آتن عبور اجباری ‘پناهگاه در محل سفارش به تلاش برای سرکوب coronavirus گسترش

روز پس از Athens-Clarke County کمیسیون اعلام وضعیت اضطراری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس شهر به تصویب رسید و حتی گسترده تر سفارش — اجباری “پناهگاه در محل” سیاست.

در روز پنج شنبه شب کمیسیون تصویب اضطراری فرمان آن را به اثر در نیمه شب. پس از آن نقطه ساکنان تنها قرار است به ترک خانه های خود برای اهداف ضروری در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله حداقل شش فوت است.

به این منظور تصویب شد پس از شهرستان بود پنجم آن مورد تایید شده از COVID-19 و آن شهر را آخرین تلاش برای کاهش بیماری همه گیر کوروناویروس. در مجموع 287 گرجی آزمایش مثبت برای coronavirus که از پنج شنبه صبح.

این رمپ تا سیاست این کمیسیون تصویب دوشنبه که راه اندازی داوطلبانه “پناهگاه در محل” منظور آن است که دستور ماندن مردم در خانه های خود AJC.com قبلا گزارش شده است. که فرمان نیز تجمعات محدود به کمتر از 10 نفر در اماکن عمومی از جمله کافه ها و رستوران ها.

مرتبط با: آتن-Clarke County اعلام وضعیت اضطراری در, ممنوعیت تجمعات با توجه به کروناویروس

شهر نخواهد بود و اجرای این سیاست با صدور جریمه و یا دستگیری متخلفان اما در عوض خواهد شد و اجرای آن با “تعامل” و راهنمایی با توجه به فرمان.

وجود دارد بسیاری از موارد استثنا به “پناهگاه در محل” منظور اجازه می دهد ساکنان به خانه های خود را ترک. کسانی که اقدامات ضروری شامل به دست آوردن مواد غذایی, دارو, هوای آزاد, ورزش و مربوط به کار و مسئولیت. رستوران ها نیز هنوز قادر به ارائه takeout و خدمات تحویل اما ناهار خوردن در خدمات باید متوقف شود.

مرتبط: برای رفع بیکاری افزایش می یابد در گرجستان — بدتر به احتمال زیاد در آینده

برای یک لیست کامل از موارد استثنا اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل فرمان.

علاوه بر 3 میلیون دلار تصویب شد برای کمک به مردم و کسب و کار و سازمان های تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

آتن صفحه اصلی دانشگاه گرجستان کمتر مردم در آن محدوده شهر از حد معمول با توجه به دانشگاههای دولتی تعلیق کلاس برای بقیه ترم بهار. در روز پنج شنبه مقامات اعلام کردند که اولین یوگا, دانشجو, آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیشتر: دانشگاه و دانشجو تست مثبت برای COVID-19

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im