BREAKING: آتلانتا شهردار کف گسترش شب مقررات منع رفت و آمد

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در یکشنبه تمدید این شهر مقررات منع رفت و آمد که اثر را در 9 p. m. و همچنان تا طلوع آفتاب روز شنبه.

کف نهاد حکومت نظامی روز شنبه در پی اعتراض های خشونت آمیز در روز جمعه که منجر به آسیب در کسب و کار و جاذبه در مرکز شهر آتلانتا و Buckhead.

وی در مورد روز و چند ساعت پس از کف در تلویزیون ملی گفت مصاحبه که 157 نفر دستگیر شده بودند در تظاهرات که دوباره خشونت تبدیل شد شنبه شب.

حکومت نظامی فرمت اعلام شد در این شهر official Facebook page.

شهردار Keisha لنس کف را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی گسترش منع رفت و آمد در کل صلاحیت سرزمینی از شهر آتلانتا. مقررات منع رفت و آمد آغاز خواهد شد در 9:00 p. m. امشب و در پایان در طلوع آفتاب 6/1/2020.

ارسال شده توسط شهر آتلانتا دولت در جمعه 31 مه سال 2020

در صبح روز یکشنبه در مصاحبه با CBS و NBC کف نیز بود به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت لفاظی از او است وضعیت بدتر.

شهرستانها در سراسر کشور از جمله آتلانتا را گریبانگیر شده توسط تظاهرات علیه خشونت پلیس در خصوص مرگ جورج فلوید, مینه سوتا مردی که پس از یک افسر پلیس مورد استفاده زانو خود را به پین فلوید به زمین توسط گردن. افسر که دوخته فلوید بوده است به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس و سه افسر پلیس حاضر شده اند از کار اخراج شدند.

پوشش کامل: آتلانتا تظاهرات

“من فکر می کنم که وجود دارد یک محل در امریکا برای اعتراض مسالمت آمیز و ما می دانیم که تظاهرات مسالمت آمیز تا به حال سابقه در حال تغییر همه چیز در این کشور” کف گفت: CBS’ چهره ملت است. “اما آن را سازماندهی و آن را باید برای یک هدف. و هنگامی که شما خشونت فوران مانند ما دیده ایم در سراسر آمریکا پس از آن ما از دست دادن بینایی از حتی آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. دیروز همه ما صحبت در مورد این بود که چگونه شهرهای ما بودند فوران در سراسر امریکا اما ما نیست حتی صحبت کردن در مورد جورج فلوید و بسیاری دیگر که کشته شده اند در این کشور است.”

کف گفت: 9 بعد از ظهر حکومت نظامی در آتلانتا و استقرار توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ از گارد ملی نیروهای “کمک فوق العاده” در سرکوب ناآرامی. هنوز تظاهرات منجر به اموال آسیب بازداشت و برخی از آسیب.

آتلانتا تظاهرات: بیشتر سرباز گارد ملی برای استقرار پیش از جدید برنامه ریزی تظاهرات در گرجستان

کف گفت: خارج گرفتند و محرکین در عطف آغاز شده است روز جمعه به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز به خشونت یکی.

“بدیهی است که ما از جنبش حقوق مدنی. بنابراین ما … دارای سابقه طولانی از اعتراض در شهر ما” پایین گفت. “اما ما در سازمان در آتلانتا و بسیاری از آنها با من موافق نیست اغلب به عنوان شهردار بودند بسیار روشن است که این و پس از تبدیل همه چیز خشونت بود آتلانتا مستقر کردند. این نگاه متفاوت به لحاظ نژادی در شهر ما از ما عادی تظاهرات نگاه کرد. … پس ما نمی دانیم که آنها چه کسانی بودند اما بسیاری از آنها نمی شد به صورت محلی بر اساس.”

آتلانتا پلیس نیست شناسایی در خارج از گروه و مجله آتلانتا قانون اساسی است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگیر شدگان در تظاهرات تا کنون.

کف نیز خواسته شده بود در مورد نظرات از مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او گفت: “لیبرال” شهرداران و فرمانداران به گرفتن سخت تر و تهدید به استقرار نظامی است. تهمت نیز توییتی عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” اشاره به نظرات در دهه 1960 از یک سابق فلوریدا رئیس پلیس.

تهمت نیز در گفت و پشتیبانی از تظاهرات صلح آمیز به نام فلوید کشتن یک تراژدی و گفت: او می ایستد با فلوید خانواده.

خواسته در مورد تهمت, ساخت بیضی آدرس دفتر به ملت کف گفت: او می خواهد به شنیدن رهبری از رئیس جمهور.

“آنچه که من می خواهم به شنیدن از رئیس جمهور توسط رهبری” کف گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی دیدار با مطبوعات است. “و من می خواهم به شنیدن یک اصل مراقبت و نگرانی برای ما و جوامع ما در آن هستیم با روابط نژادی در امریکا است. ما می دانیم که زمانی که او در شارلوتزویل او ساخته شده این موضوع بدتر است. و ما در حال حاضر — ما — و ما به خوبی فراتر از نقطه اوج در امریکا است. و آن را به عنوان مادر بزرگ من استفاده می شود به می گویند: “اگر شما لازم نیست که هر چیزی خوب می گویند گاهی اوقات شما فقط می گویند نباید هر چیزی در همه.'”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de