BREAKING: آتلانتا افسر درگیر در تیراندازی در نزدیکی ناحیهای در شمال غربی پارک

آتلانتا افسر پلیس درگیر شد, در تیراندازی صبح روز سه شنبه در نزدیکی ناحیهای در شمال غربی پارک, مقامات گفت.

محققان در پاسخ به این صحنه در 200 بلوک از خیابان 11th, یک آتلانتا سخنگوی پلیس گفت: AJC.com.

ابی و فراز زندگی می کند که در نزدیکی باغ گیاه شناسی آتلانتا گفت: او در راه رفتن هنگامی که او را دیدم چند اتومبیل های گشت سریع تبدیل می شود و مسابقه پایین ناحیهای در شمال غربی خیابان.

“در مورد زمان آنها بر روی ناحیهای در شمال غربی آنها پریدند بیرون از اتومبیل های خود را با اسلحه و شروع به تیراندازی کردن ناحیهای در شمال غربی به سمت باغ گیاه شناسی” فراز گفت.

او گفت که او فکر او را دیدم یک افسر آتش سلاح های خود را و شنیده بازگشت آتش قبل از او در زمان پوشش داخل خانه او. هنگامی که تیراندازی متوقف شد و او راه می رفت خارج برای دیدن زیادی پلیس و اورژانس پاسخ او گفت:.

یک نفر بود که لود شده بر روی یک برانکارد. فراز گفت: او را دیدم خون در ناحیهای در شمال غربی خیابان و یک تفنگ دستی دروغ گفتن در پیاده رو.

مقامات منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد تیراندازی.

تحقیقات تعطیل شده ناحیهای در شمال غربی خیابان در 10 خیابان است و به احتمال زیاد به بیشتر از جاده ها اجرا می شود که در مقابل پارک با توجه به WSB 24 ساعته ترافیک مرکز.

این GBI نیز خواسته شده است که برای پاسخ به گفته سخنگوی آژانس نلی مایل است. این 21st افسر-درگیر تیراندازی GBI مورد بررسی قرار گرفت در این سال است.

The Atlanta Journal-Constitution همچنین آهنگ افسر-درگیر تیراندازی که اصلا شامل GBI و تعداد کسانی که گاهی متفاوت از GBI شمارش.

ما یک عکاس در صحنه برای کسب اطلاعات بیشتر.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im