BREAKING: بریتانیا پرنس چارلز آزمایش جدید کروناویروس

پرنس Clarence House دفتر می گوید: 71 ساله است نشان خفیف علائم COVID-19 و خود منزوی در املاک سلطنتی در اسکاتلند است.

آن را می گوید همسرش Camilla آزمایش منفی است.

پوشش کامل: CORONAVIRUS

کاخ چارلز می گوید: “شده است نمایش علائم خفیف اما در غیر این صورت باقی می ماند و در سلامت خوب است و کار از خانه در طول چند روز گذشته به عنوان معمول است.”

بیش از 425,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط ویروس و تقریبا 19,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در جای دیگر, بزرگترین دموکراسی جهان رفت و در زیر بزرگترین مستند چهارشنبه به هند 1.3 میلیارد نفر در خانه مانده در یک پیشنهاد برای جلوگیری از مارس از coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان عفونت و افزایش مرگ و میر در آمریکا و اروپا و ایالات متحده به توافق بر 2 تریلیون دلار داخلی بسته کمک برای کمک به کسانی که ویران شیوع.

هند اقدام بی سابقه با هدف حفظ این ویروس از قریب به اتفاق آن شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را انجام داده است در بخش هایی از اروپا و تهدید به انجام این کار در ایالات متحده نقاط مانند نیویورک. همه چیز اما خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها توقیف شد. به طور معمول شلوغ ایستگاه های راه آهن در دهلی نو شد و خلوت و خیابان که تنها چند ساعت قبل از این ماجرا بودند با بوق ماشین بودند به طرز مرموزی جان….

هند که در آن تست شده است محدود است و تنها در حدود 450 مورد, اما نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که اگر او نبود قانون در حال حاضر آن می تواند مجموعه ای کشور عقب دهه.

“مطلب: کاخ سفید به سنا رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار ویروس محرک لایحه

در اسپانیا که در آن هتل ها تبدیل شده اند به موقت بیمارستان و یک سالن هاکی روی یخ در مادرید است که استفاده می شود به عنوان یک سردخانه مرگ و میر صعود دوباره به شدت یکشنبه به پیش افتادن حتی ویروس مرگ و میر در چین است. اسپانیا گزارش 738 بیشتر مرگ و میر در مجموع 3,434 به طور کلی. اسپانیا در حال حاضر جهان دوم-بالاترین شمارش از coronavirus مرگ و میر پس از ایتالیا. عفونت در اسپانیا نیز افزایش یافت 20 ٪ از یک روز زودتر به 47,610.

ایتالیا شده است که سخت ترین ضربه ملت در اروپا با بیش از 69,000 عفونت و 6,800 مرگ و میر. مقامات در حال تحقیق اگر شدت رقابت در لیگ قهرمانان بازی فوتبال در میلان در فوریه ریخت موشک سوخت در بحران است که قریب به اتفاق ایتالیایی بيمارستان. پزشکان ایتالیایی هستند که مجبور به انتخاب کنید که دریافت خواهد کرد به شدت مورد نیاز هواکش و کسی که نمی خواهد.

در ایالات متحده عفونت صعود بودند تا به سرعت که امریکا به زودی می شود و در آن ترسناک رده. ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام عظیم اقتصادی توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب پس از ماه ها چانه زنی.

“مطلب: کاخ سفید می پرسد ساکنان شهر نیویورک به خود منزوی کردن یکی دیگر از 14 روز

امداد رسانی است که سیاستمداران ایالات متحده رسیده اند یک معامله در حمایت اقتصادی تحت فشار قرار دادند بازارهای جهانی سهام در روز شنبه. شاخص ها در اروپا و آسیا افزایش یافت یک روز پس از میانگین صنعتی داو جونز بود بهترین روز از سال 1933.

یکی از آخرین مسائل مربوط به تصمیم نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی که شده اند را نزدیک به خاموش کردن سفر است. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

با آمریکایی ها زندگی و معیشت حلق آویز در تعادل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به عید پاک.” اما بیانیه ای که به شدت در تضاد مقامات بهداشتی’ خواستار محدودیت های سختگیرانه تر در تعاملات. دانشمندان و سیاستمداران دیگر در آمریکا هشدار داده اند که بدترین هنوز به آمده است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت عفونت ها دو برابر هر سه روز تهدید به باتلاق این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه بسیار سریعتر از کارشناسان انتظار داشتند. دولت 26,000 عفونت و بیش از 200 مرگ و میر.

نشانه هایی وجود دارد که اقدامات شدید برای دور نگه داشتن مردم از یکدیگر فشار می تواند به گسترش این بیماری و پهن کردن عفونت منحنی. در چین هوبئی که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار کشف اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

برخی از ایستگاه های قطار و اتوبوس خدمات بازگشایی در هوبئی در روز چهارشنبه و مردم که گذشت بررسی سلامت اجازه داده شد به سفر برای اولین بار از ماه ژانویه است. مشابه کاهش در سخت ضربه کانون ووهان است که برنامه ریزی شده برای 8 مارس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>