BREAKING: Coronavirus موارد بالا 5K در گرجستان 163 مرگ و میر گزارش شده

گرجستان coronavirus موارد پیشی گرفته 5,000 پنج شنبه و تعداد مرگ و میر در سراسر کشور ادامه خواهد داد به رشد است.

آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت نشان می دهد 5,348 تایید موارد تا حدود 13 درصد از 4,748 موارد شنبه شب. نه بیشتر گرجی اند و به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus آوردن این دولت در مجموع به 163.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

تجاری و دولتی آزمایشگاه انجام 2,629 جدید آزمون از چهارشنبه شب. از همه که باید آزمایش مثبت پس از وقوع آغاز شد 1,056 بستری هستند پنج شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

در میان پیش بینی یک افزایش تند در موارد و با برنامه در محل برای افزایش روزانه تست ظرفیت مقامات می گویند تعداد کسانی که می تواند بالون در هفته های آینده. علمی پیش بینی ها نشان می دهد دولت ها را ببینید هزاران نفر و صدها اضافی مرگ و میر قبل از ویروس موجود است.

“AJC در عمق: در برگشت کمپ تحمیل محدودیت های سخت در میان وخیم جدید COVID بینی

در مواجهه با چنین گریم نتایج رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ چهارشنبه اعلام کرد که او شماره یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. منظور است که انتظار می رود به امضا شنبه خواهد بود در نیروی جمعه از طریق حداقل مارس 13.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

این امر نیاز به گرجستان به ماندن در خانه برای همه, اما فعالیت های ضروری که شامل خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی مشغول به کار در بخش مشاغل و یا ورزش در خارج از منزل.

کمپ نیز دستور تعطیلی تمام مدارس تا پایان سال تحصیلی.

مطلب: گرجستان فرماندار به منظور پناهگاه در محل برای جلوگیری از coronavirus

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

به عنوان ارقام ایستاده بود چهارشنبه ویروس نهفته است اما 20 از گرجستان 159 شهرستانهای استان است.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im