BREAKING: Ga. اجازه داده می شود برای کمک به بازگشت به خانه 31 مسافران کشتی کروز

گرجستان داده شده است اجازه فدرال برای کمک به بازگشت به خانه 31 ساکنان دولت که در قرنطینه Dobbins پایگاه هوایی رزرو در ماریتا از کشتی کروز آمار بود coronavirus رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ روز شنبه اعلام کرد.

“دولت در حال حاضر مجوز برای انتقال گرجی در دابینز به خانه های خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” کمپ گفت: در یک پست در توییتر با اضافه کردن مقامات گرجستان اضطراری مدیریت و امنیت, آژانس, امور خارجه, وزارت بهداشت و گرجستان گارد ملی بر پایه “برای کمک به انتقال ایمن.”

نزدیک به 500 مسافر از شاهزاده بزرگ کشتی کروز فرستاده شده اند به Dobbins مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کرد. بعضی از آنها شکایت در مورد شرایط وجود دارد. دابینز با اشاره به سوال CDC که بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر شنبه.

گرجستان مسافران زنده در سراسر کشور با توجه به کمپ دفتر از جمله در: Acworth, Augusta بایرون سنترویل, کون بزرگ, Dallas, ایوانز, Hoschton, LaFayette, ماریتا, دانا, پودر چشمه Senoia, Summerville, Tennille, Valdosta ورنر رابینس و Woodstock.

مرتبط: نزدیک به 500 کشتی کروز مسافران وارد شده اند در گرجستان است.

در مجموع 21 نفر روی عرشه کشتی کروز آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت معاون رئیس جمهور مایک پنس در هفته گذشته گفت: در طول یک Coronavirus نیروی کار مطبوعاتی. از کسانی که 19 شد خدمه و دو مسافر.

کارناوال شاهزاده Cruises در روز پنج شنبه دوم شد خط کروز به آن اعلام شد, خاموش کردن عملیات با توجه به شیوع جهانی. این شرکت گفت: این امر توقف عملیات از کل آن از کشتی های ناوگان به مدت دو ماه با توجه به CNBC.

مسافران پس از رسیدن در گرجستان هستند بدون علامت Dobbins مقامات کرد و گفت: در انتشار اخبار.

“قبل از آمدن به اینجا از مسافران پزشکی نمایش توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از” مقامات گفت. “قرنطینه افراد را نشان نمی دهد علائم بیماری و قرنطینه می شوند به عنوان یک احتیاط.”

باید هر یک از قرنطینه مسافران تشخیص داده می شود با COVID-19 بیماری روش در محل برای حمل و نقل آنها را به یک بیمارستان در این منطقه است.

CDC مسئول تمام جنبه های عملیات قرنطینه و Dobbins پرسنل را بدون تماس با مسافران با توجه به پایگاه هوایی رزرو.

سرهنگ کریگ McPike این Dobbins نصب فرمانده گفت: پایه اصلی مسئولیت باقی می ماند همان است که آن را فراهم می کند پشتیبانی به وزارت بهداشت و خدمات انسانی سرب آژانس فدرال در عملیات.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im