BREAKING: Ga. ممکن است در حال حاضر به اوج coronavirus مرگ و میر مدل نشان می دهد

به طور گسترده ای ذکر شده در مدل نشان می دهد گرجستان ممکن است در حال حاضر اوج خود را سپری برای مرگ و میر ناشی از کروناویروس و برای استفاده از بیمارستان منابع است.

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی به روز شده در پیش بینی های خود را بعد از ظهر جمعه و نشان داد که گرجستان اوج برای ویروس های مربوط به مرگ و میر شد مارس 7, زمانی که 100 مرگ و میر نسبت داده شد به COVID-19. همچنین کاهش تعداد پیش بینی شده تعداد مرگ و میر در گرجستان به حدود 1,400 پایین از بیش از 2600 فقط روز قبل.

قبلا این مدل پیش بینی شده است که مرگ و میر و نیاز به بیمارستان منابع نخواهد اوج در گرجستان تا نزدیکی پایان مارس و یا آوریل 1.

“این توسعه است که خبر خوبی برای کشور ما است و ما در حال حاضر در حال بررسی اطلاعات مربوط و مدل برای تایید” رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در بیانیه ای گفت شنبه. “ما با احتیاط خوش بینانه و عمیقا سپاسگزار از همه از خط مقدم کارگران و رهبران جامعه و گرجستان که در حفظ و مبارزه در این نبرد با ما.”

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این IHME مدل ذکر شده توسط مقامات کاخ سفید و کارشناسان بهداشت عمومی در گرجستان است. آن را به اطلاع دولت و رهبران محلی’ تصمیم گیری در کسب و کار و تعطیلی و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آن را نیز می تواند عامل به کمپ قصد دارد eventfully عقب محدودیت ها و باز کردن مجدد بخش هایی از گرجستان اقتصاد است.

“در حال آماده شدن برای ما بعد اندازه گیری گام به جلو ما به دنبال اطلاعات و مشاوره بهداشت عمومی مسئولان کمپ گفت. به زودی “ما طرح چه زمانی و چگونه گرجی با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار و فعالیت های عادی.”

در این میان فرماندار خواست گرجی به “اقامت دوره ها به عنوان ما در توسعه یک ایالت طرح به طور کامل بازگشایی گرجستان اقتصاد است.”

سیاتل-موسسه بر اساس تخمین زده می شود که آرامش بخش اجتماعی فاصله ممکن است پس از 15 ژوئن که روزانه مرگ و میر را به صفر است.

جدید پیش بینی مواجه شد و با امداد از چندین رهبران دولت در رسانه های اجتماعی. اطلاعات “در حال حاضر نشان می دهد که گرجستان به خوبی پیش آماده برای COVID-19 & آماده است برای آنچه که در آینده نگه می دارد” دولت تشکر. وس Cantrell, R-ووداستاک در توییتر نوشت.

پنج کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر گزارش شده در گرجستان در شنبه نیز تعداد موارد تایید شده در کشور افزایش یافت به 17,669. به عنوان ظهر روز حداقل 673 گرجی اند و از عوارض مربوط به COVID-19 تا از 432 مرگ یک هفته پیش با توجه به آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت.

مدل های تغییر به دلیل IHME در زمان عوامل جدید به حساب از جمله تاثیر اجتماعی جدید فاصله حکم گفت: Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری.

این به روز رسانی را نشان می دهد گرجستان است که “انجام کار درست” دل ریو در مصاحبه ای گفت: اما او تاکید کرد که محدودیت باید نگه داشته شود در جای خود برای حداقل دو ماه دیگر.

بیشتر: 5 مرگ و میر بیشتر گزارش شده به گرجستان coronavirus موارد افزایش 17.6 K

“مردم فکر می کنم در اوج است لحظه ای که ما می تواند به توقف توجه به این که این مورد گفت:” دل ریو اجرایی مرتبط دین برای اموری در Grady نظام سلامت است. “این به آن معنا نیست که شما انجام می شود.”

برخی از کارشناسان به سوال دقت IHME مدل اما دل ریو گفت: واقعیت این است که پیش بینی تغییر آن را بیشتر قابل اعتماد برای زمان واقعی تصمیم گیری است.

روزانه اعداد منتشر شده توسط وزارت امور خارجه همچنین ممکن است درک درست از زندگی را از دست داده به COVID-19. مقامات اذعان جمعه که تا این هفته آنها تا به حال تنها مرگ است که در آن COVID-19 تشخیص تایید شده توسط آزمایشگاه ،

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im