BREAKING: گرجستان تایید 10,566 موارد 9 بیشتر مرگ و میر مربوط به کروناویروس

گرجستان تایید کرده است بیش از 350 مورد از coronavirus در 24 ساعت گذشته, آوردن دولت تعدادی از عفونت به 10,566 پنج شنبه.

آخرین آمار از وزارت بهداشت در حال افزایش حدود 3% از 10,204 تایید موارد گزارش اواخر روز چهارشنبه. مقامات بهداشت نیز گزارش داد نه بیشتر مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس.

در مجموع 379 گرجی فوت کرده اند از COVID-19 پس از وقوع آغاز شد و 2,159 در بیمارستان بستری شده است در سراسر کشور.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

به عنوان دولت ثبت شده خود را از 10 ، 000 هفتم مورد چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعمال محدودیت های جدید با هدف مهار گسترش ویروس. او گسترش بهداشت عمومی اورژانس از طریق May 13 و ایالت اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه آوریل است. هر دو مقررات در ابتدا مجموعه منقضی دوشنبه آینده.

مرتبط با: کمپ گسترش پناهگاه در محل سفارش در گرجستان از طریق آوریل

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس تغییر در زندگی روزانه

فرماندار در روز چهارشنبه نیز برقرار محدودیت های جدید در ارشد امکانات مراقبت شده اند که آمار به خصوص سخت توسط ویروس. مورد از این بیماری گزارش شده در حداقل 58 ارشد مراقبت امکانات در سراسر کشور و حداقل 81 ساکنان آن امکانات فوت کرده اند.

از COVID-19 مرگ تایید شده توسط مقامات بهداشت عمومی, اکثریت قریب به اتفاق در حال سالمندان بیش از سن 60. بیش از 60% از مجموع 379 دادهاند تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

AJC در عمق: یمن در ارشد مراقبت از خانه و کمپ گسترش ایالت مستند

در حالی که کمپ اذعان coronavirus بود “هدف قرار دادن دولت ما سخت” او همچنین گفت که او با تشویق گرجی’ تلاش برای ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله. این اقدامات ممکن است شروع به یک اثر در عفونت های جدید فرماندار گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“من نمی خواهم گرجی به پا کردن گاز” او گفت:.

 

تقریبا هر شهرستان در گرجستان بوده است نهفته ویروس. تنها چهار ایوانز Glascock Montgomery و dr rick goodman, csp — را تایید نمی کنند تنها یک مورد.

در جای دیگر اعداد هم رسید. مترو آتلانتا و آلبانی در جنوب غربی گرجستان باقی می ماند و دولت را در سخت ترین-آمار مناطق با بیش از 1000 موارد و 62 و میر گزارش شده در آلبانی را Dougherty County تنهایی.

در مترو آتلانتا وجود دارد 1,276 موارد این ویروس در Fulton County, 742 در فرودگاه دکالب 629 در کاب 603 در Gwinnett, 297 در کلیتون 238 در سالن 225 در هنری 196 در Bartow, 183, Carroll, 159 چروکی 127 در داگلاس 85 در Rockdale, 67 در نیوتن و 65 در Paulding.

به عنوان روز پنج اتحادیه شهرستان 71 شهرستان در دولت با یک مرگ مربوط به virus. اضافی مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه در Fulton, Clayton, میچل, Floyd, Randolph, Fayette, ریچموند و وره شهرستانهای استان است.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im