BREAKING: گرجستان تایید فقط زیر 15K coronavirus موارد 552 مرگ و میر

شناخته شده coronavirus موارد در گرجستان ادامه داد: خود صعود مداوم جمعه با دولت در حال حاضر گزارش نزدیک به 15,000 موارد و 552 مرگ و میر.

بیست و هشت بیشتر گرجی فوت کرده اند از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید از دولت گذشته گزارش داده سه شنبه شب. آخرین شماره از گرجستان وزارت بهداشت نیز نشان می دهد 14,987 تایید موارد افزایش حدود 3% از روز قبل.

پس از وقوع آغاز شد 2,922 COVID-19 بیماران بستری شده در سراسر کشور با توجه به بخش بهداشت و درمان.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

مقامات بهداشت اذعان کرد که گزارش خود عقب مانده است به عنوان تست ظرفیت را افزایش می دهد و مرگ و میر گزارش شده توسط بیمارستان ها و مقامات محلی در سراسر کشور. آنها را منعکس نمی کند به شدت از بحران در گرجستان در زمان واقعی به گفته دکتر کاتلین Toomey دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان.

یک تجزیه و تحلیل توسط مجله آتلانتا قانون اساسی نشان داد اختلاف بین دولت آمار و ارقام و گزارش های فردی تسهیلات مراقبت دراز مدت شده اند که در میان سخت ترین ضربه توسط ویروس. از شنبه شیوع بیماری تایید شده است توسط مقامات بهداشتی در حداقل 138 امکانات در سراسر کشور.

“AJC در عمق: معیوب اطلاعات مبهم ویروس’ تاثیر در گرجستان

از 552 مرگ و میر گزارش شده توسط وزارت بهداشت و درمان, اکثریت قریب به اتفاق شده اند سالمندان بالای 60 سال و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

تعدادی از عفونت در گرجستان است و انتظار می رود که بیشتر از عمومی می شود دسترسی به تست. مقامات روز چهارشنبه اعلام کرد که هر کسی نشان COVID-19 علائم است که در حال حاضر واجد شرایط برای تست. زیر جدید پروتکل های مشخص شده در دوشنبه توسط رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ بحرانی کارگران از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان هنوز هم می خواهد به ترتیب اولویت برای تست اینکه آیا یا نه آنها علامتی هستند.

تحت پروتکل های جدید تست قرار ملاقات در حال حاضر ممکن است ساخته شده از طریق ادارات بهداشت محلی بدون ارجاع از یک دکتر.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

به عنوان چهارشنبه تجاری labs انجام داده اند نزدیک به 60,000 آزمون و دولت را در آزمایشگاه انجام شده است یکی دیگر از 4000. در مجموع اضافی 2,295 تست های انجام شده پس از سه شنبه شب.

تنها دو نفر از گرجستان 159 شهرستان Glascock و dr rick goodman, csp را نه تایید کرد تنها یک مورد از COVID-19. بیش از نیمی از این ایالت تایید مرگ.

مرتبط با: بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید جنوب غربی گرجستان شهرستان سخت

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس تغییر در زندگی روزانه

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 خواسته به تماس خود را در بخش بهداشت محلی خود را پزشک مراقبت های اولیه و یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im