BREAKING: گرجستان گزارش 416 coronavirus مرگ و میر بیش از 11K تایید موارد

شناخته شده coronavirus موارد در گرجستان پیشی گرفته اند 11,000 روز جمعه به عنوان دولت تلفات همچنان رو به صعود است.

وجود دارد 11,483 مورد تأیید و 416 مرگ و میر مرتبط با جدید coronavirus با توجه به آخرین آمار منتشر شده توسط وزارت گرجستان از سلامت عمومی است. عفونت افزایش یافته و نزدیک به 600 در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر بیش از دو برابر شده فقط در یک هفته. جمعه گذشته کمتر از 200 گرجی مرده بود از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. مقامات بهداشت تایید کرده اند چهار مرگ و میر بیشتر و 53 جدید بستری شدن در بیمارستان پس از پنج شنبه شب.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

این اعداد را منعکس نمی کند میزان COVID-19 گسترش در گرجستان در زمان واقعی است. به گفته دکتر کاتلین Toomey دولت در امور عمومی کمیسیون بهداشت و درمان, آن طول می کشد زمان برای بررسی داده ها در آینده از خو یش بیمارستان ها و دیگر مقامات در سراسر دولت است.

هنوز سهمیه بندی آن منابع محدود میان تست های سراسر کشور کمبود گرجستان انجام شده حدود 3000 آزمون پس از وقوع شروع با تجاری labs انجام یکی دیگر از 43,000. پس پنج شنبه شب 5,062 بیشتر آزمايشات انجام شده در سراسر کشور.

تنها چهار نفر از گرجستان 159 استان ها — Evans, Glascock Montgomery و dr rick goodman, csp — را تایید نمی کنند تنها یک مورد. دیگران مانند Fulton County در مترو آتلانتا و Dougherty County, در جنوب غربی گرجستان دیده می شود بیش از 1000 موارد و ده ها تن از مرگ و میر.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

در Dougherty که ثبت مرگ و میر بیشتر از هر شهرستان در دولت, یخچال تریلر تحویل داده شد دوشنبه به عنوان تلفن همراه morgues.

AJC در عمق: تلفن همراه morgues نشان می دهد گرجستان coronavirus بحران به مراتب بیش از

گرجستان مقامات قرار داده اند اقدامات در محل برای تلاش برای مهار این بیماری است. فقط این هفته رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تمدید دولت اضطراری برای بهداشت عمومی از طریق May 13 و ادامه داد: یک مادر اقامت در خانه سفارش از طریق پایان ماه.

محدودیت های دیگر نیز چهارشنبه اعلام کرد از جمله مهار اقدامات برای ارشد مراقبت و امکانات محدود و کوتاه مدت اجاره برای تعطیلات.

مرتبط با: طولانی مخالف شدید coronavirus اقدامات کمپ در حال حاضر پذیرای برخی از

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به کروناویروس تغییر در زندگی روزانه

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im