BREAKING: گرجستان به برتری 900 coronavirus مرگ و میر; موارد صعود به حدود 22.7 K

دولت گرجستان رسیده یکی دیگر از گریم نقطه عطف شنبه به عنوان تعدادی از coronavirus-مرگ و میر ناشی از پیشی گرفتن 900.

مقامات بهداشت تایید اضافی پنج مرگ و میر پس از شب جمعه و 204 مورد جدید از COVID-19.

گرجستان مرگ و میر در حال حاضر در 904 و حداقل 22,695 مردم در سراسر کشور آلوده شده اند بسیار مسری بیماری با توجه به آخرین اطلاعات از وزارت بهداشت.

از این موارد 4,326 بیماران بستری شده اند در برخی از نقطه, نرخ حدود 19 درصد است.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

تعداد تایید coronavirus موارد سر به فلک کشید در هفته های اخیر به عنوان مقامات بهداشتی ساخته شده تست بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. چهار هفته پیش دولت گزارش شده کمتر از 2,400 موارد و فقط 69 مرگ و میر.

جمعه اولین روز از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ طرح به سهولت محدودیت در گرجستان کسب و کار. ساکنان صف برای کوتاهی مو و ناخن و مانیکور, خالکوبی و سایر خدمات که قبلا تلقی “غیر ضروری” در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مرتبط با: صحنه هایی از گرجستان را با احتیاط بازگشایی: خطوط شروع اولیه برای کوتاهی مو

روز دوشنبه در کمپ است که اجازه می دهد رستوران ها به سر ناهار خوردن در خدمات و تئاتر به بازگشایی ارائه آنها به دنبال یک لیست طولانی از دستورالعمل های اجتماعی را حفظ فاصله هر چند بسیاری از صاحبان رستوران تصمیم گرفته اند برای حفظ درهای خود را بسته است. کافه ها و کاباره ها در سراسر کشور باقی خواهد ماند توقیف در حال حاضر.

فرماندار پناهگاه در خانه دستور تنظیم شده است به پایان می رسد در اواخر پنج شنبه شب.

مطلب: بدون استراحت برای کمپ از منتقدان به عنوان GA راه اندازی بازگشایی میان COVID-19

در کاب کانتی ساکنان اجازه داده شد برای بازگشت به سه محبوب مسیرهای پیاده روی و چند شهرستان را منفعل پارک های شنبه است.

نقره ای دنباله دار دنباله مانند ظهر Creek Trail و باب Callan دنباله باید تمام بازگشایی همراه با county parks که امکانات رفاهی از جمله رشته های ورزشی زمین های بازی توپ های پارک یا تنیس.

همچنین: کاب شهرستان برای بازگشایی ستاره دنباله دار نقره چندین پارک در روز شنبه

به عنوان از ظهر Fulton County هنوز هم دارای بیشترین موارد تایید شده در گرجستان با 2,509 از 2,500 در شب جمعه است. دکالب شهرستان دوم بیشتر با 1,734 به دنبال Dougherty County با 1,467 و Gwinnett با 1,421

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

Dougherty گزارش شده بیشتر coronavirus-مرگ و میر ناشی از هر شهرستان با 108. فولتن دوم است اکثر مرگ و میر با 91 در حالی که کاب کانتی است که 1,377 تایید موارد دهکدهای از دست 73 ساکنان به ویروس.

مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

مقامات می گویند تعداد کسانی که عقب مانده به عنوان داده ها از مقامات محلی و بیمارستان ها را منعکس نمی کند بحران در زمان واقعی است. این ارقام نیز ممکن است تنظیم شود که وزارت بهداشت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بیماران.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 خواسته به تماس خود را در بخش بهداشت محلی خود را پزشک مراقبت های اولیه و یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در یک تست سایت اورژانس یا سایر تسهیلات مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>