BREAKING: گرجستان coronavirus مرگ و میر پیشی 200; بیش از 6000 مورد تأیید

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 200 نفر در سراسر کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده در گرجستان افزایش یافته و به 6,160 در روز شنبه.

با توجه به گرجستان وزارت بهداشت 201 گرجی اند و از عوارض مربوط به COVID-19 بسیار مسری بیماری ناشی از رمان coronavirus.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

به عنوان از ظهر دولت و مقامات بهداشتی گزارش دادند اضافی 193 موارد پس از جمعه شب و سه مرگ و میر با توجه به آخرین داده ها.

یک ایالت پناهگاه در محل ماموریت رفت و به اثر در 6 p. m. روز شنبه در تلاش برای محدود کردن ساکنان’ سفر و جلوگیری از گسترش ویروس. سفارش نیاز به گرجستان به ماندن در خانه برای همه, اما فعالیت های ضروری که شامل خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی مشغول به کار در بخش مشاغل و یا ورزش در خارج از منزل.

مرتبط با: سردرگمی را احاطه کرده گرجستان coronavirus مستند

از گرجستان به طور کلی موارد 1,239 بیماران باقی می ماند در بیمارستان بستری به میزان بیش از 20 درصد با توجه به ظهر ارقام است. این تعداد تا از 1,222 تایید بستری شدن در بیمارستان شب جمعه است.

تعداد COVID-19 نفر در کشور سه برابر شده است در بیش از یک هفته است. مقامات بهداشتی اعلام کرد که گرجستان پیشی گرفته 2,000 موارد در 27 مارس ،

Fulton County است که اکثر موارد با 941 به دنبال Dougherty County با 636 دکالب شهرستان با 500 و کاب با 428 با توجه به آخرین داده ها.

فولتن گزارش 31 مورد جدید از جمعه در حالی که سخت ضربه Dougherty County گزارش 29 ،

جنوب غربی گرجستان شهرستان حدود 90000 دهکدهای از دست داد 30 ساکنان به COVID-19 بیش از هر زمان دیگر شهرستان در گرجستان است.

بیشتر: City under siege: Coronavirus exacts تلفات سنگین در آلبانی

تعداد موارد در سراسر کشور است که انتظار می رود به سنبله و حتی بیشتر در هفته های آینده به عنوان برنامه های در محل قرار داده برای افزایش روزانه تست ظرفیت. پیش بینی ها نشان می دهد که دولت می تواند دید هزاران نفر و صدها نفر مرگ و میر بیشتر قبل از ویروس موجود است.

همانطور که از شنبه, 26,294 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور با حدود 23.4% بازگشت به نتایج مثبت است. نرخ گرجستان بیمارانی که درگذشت COVID-19 غرفه در حدود 3.3 درصد.

داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

تا کنون قدیمی ترین بیمار به مرگ در کشور شد 96 سال Bibb County زن در حالی که جوانترین شد 29 سال از هلو شهرستان است.

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im