BREAKING: گرجستان coronavirus تلفات صعود به 48 مرگ و میر 1,525 موارد

گرجستان را تایید کرد coronavirus موارد افزایش یافته و به 1,525 در روز پنج شنبه تقریبا دو برابر تعداد اعلام شده توسط مقامات بهداشتی دولت فقط سه روز قبل از.

در میان آخرین اطلاعات از گرجستان وزارت بهداشت یکی جدید مرگ مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از رمان ویروس. این ادعا زندگی از 48 گرجی از مارس 12.

این 1,525 مورد تعداد افزایش حدود 10 درصد از چهارشنبه نهایی شمارش 1,387.

از کسانی که آلوده حدود یک سوم در بیمارستان بستری هستند و در سراسر کشور به گفته مقامات بهداشتی.

پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

به عنوان ویروس گسترش می یابد و تست ظرفیت ramped تا تعداد موارد تایید شده را چند برابر کرده است. از روز شنبه نزدیک به 9000 در آزمون انجام شده است در سراسر کشور و حدود 17 درصد از کسانی که بازگشت نتایج مثبت است.

عکس: مترو آتلانتا تنظیم به تغییرات در زندگی روزمره و در میان coronavirus بحران

هنوز هم در میان در سراسر کشور کمبود تست کیت و لوازم گرجستان همچنان به جیره تست برای کسانی که بیشتر در معرض خطر عفونت است. به گفته کارشناسان بهداشت آن است که به احتمال زیاد تعداد COVID-19 موارد در گرجستان است 5 تا 10 برابر بیشتر از کسانی که با تایید دولت است.

“مرتبط با: هیچ جدول زمانی برای گسترده ویروس تست در میان مداوم تست کمبود

“مطلب: به عنوان ویروس گسترش رو به رشد ترس از غرق گرجستان بیمارستان

برای بسیاری از COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در معرض خطر بیشتر بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

“داشبورد: آمار زمان واقعی و نمودار ردیابی coronavirus در گرجستان

“مطلب: نقشه آهنگ های کروناویروس در سطح جهان در زمان واقعی

کسانی که بر این باورند که آنها در حال تجربه علائم شده اند و یا در معرض COVID-19 به خواسته خود تماس بگیرید, مراقبت های اولیه پزشک یا اورژانس درمانگاه. نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس و یا مرکز مراقبت های بهداشتی.

گرجی همچنین می توانید تماس دولت COVID-19 تدریس خصوصی در 844-442-2681 به به اشتراک گذاری عمومی اطلاعات سلامت و ارتباط با متخصصان پزشکی.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de