BREAKING: Grand شاهزاده خانم کروز مسافران به قرنطینه در کاب

بیش از دو دوجین گرجی روی یک کشتی کروز قرنطینه با توجه به کروناویروس منتقل خواهد شد به یک پایگاه هوایی رزرو در ماریتا با توجه به رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ.

34 گرجستان ساکنان و نامشخص تعداد دیگری از مردم در حال حاضر در شاهزاده بزرگ کشتی کروز خواهد بود “ایمن انتقال” به Dobbins پایگاه هوایی رزرو فرماندار گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

بیشتر: که در آن است Dobbins پایگاه هوایی رزرو?

“این مسافران را تحت آزمایش و قرنطینه می شود و ممکن است قرار گرفتن در معرض COVID-19,” کمپ گفت. “آنها در حال انتظار برای رسیدن دابینز در اواخر روز دوشنبه 9 مارس یا اوایل سهشنبه, مارس 10.”

کشتی ممنوع شد از بازگشت به خانه خود را در بندر سان فرانسیسکو از Feb. 21 سفر به هاوایی پس از دو مسافر که سفر کروز به مکزیک در ماه گذشته قرارداد COVID-19.

مرتبط با: 4 ممکن است coronavirus مورد گزارش در فولتن به عنوان Ga. تعداد افزایش

یکی از بیماران یک مرد مسن از Placer County در شمال کالیفرنیا درگذشت, به مناسبت اولین مرگ ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از مسافری مرگ است.

مرتبط با: پوشش کامل از coronavirus در گرجستان

کشتی که تا به حال به عنوان بسیاری از 3000 نفر در هیئت مدیره برگزار می شد دریایی در نزدیکی San Fransisco در حالی که خدمه و مسافران نشان دادن علايم آزمایش ویروس AJC.com قبلا گزارش شده است.

صاحب کشتی شاهزاده Cruises قبلا گفتم نه موارد دیگر تایید شد. بیش از 100 مهمان شناخته شده بود برای تست.

کمپ گفت: “اعتماد به نفس است که Dobbins مجهز شده است برای ارائه مراقبت با کیفیت بالا برای آمریکایی ها نیاز دارند در حالی که گرجستان خانواده امن و دولت ما آمادگی خود را برای کمک به ما فدرال شرکای اگر درخواست شده است.”

“در روزها و هفته های پیش رو, من را تشویق گرجی به دعا برای بیماران مبتلا COVID-19 و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. “ما باید همچنان به حمایت از یکدیگر مشاوره اعتماد از جامعه پزشکی و هوشیار باشند.”

مردم پس از رسیدن به رزرو پایه نیست به این ویروس کاب هیئت رئیس کمیسیون مایک بویس reemphasized در بیانیه ای که صبح روز یکشنبه.

“این یک اقدام احتیاطی. ما نیاز به آنها را کشتی” بویس گفت.

رئیس گفت که این وضعیت به احتمال زیاد به علت “افزایش سطح اضطراب” در میان شهرستان کاب ساکنان به عنوان coronavirus نگرانی در مورد رشد می کند.

“ما باید اذعان کرد که” او گفت:. “اما من می خواهم به تاکید یک زن و شوهر از چیزهایی است. ما در اینجا زندگی می کنند با شما در جامعه خود را. بنابراین ما باید همان نگرانی است که شما انجام دهد. و ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما در حال همسایگان ما, ما می خواهیم به ارائه هر اندازه ممکن است به شما اطمینان دهم که ما در حال کار بسیار نزدیک با دولت های ایالتی و فدرال برای رسیدگی به این وضعیت قرنطینه.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im