پس از چهار روز جستجو مقامات واقع بدن از گم شدن یک کوهنورد است که ناپدید شده در طول آپالاچی نوین در Dawson County است.

بیش از 130 اولین پاسخ دهندگان و داوطلبان scoured Amicolola آبشار پارک دولت روز چهارشنبه به عنوان آنها جستجو برای ادی Noonkester.

جستجوگران کشف بدن خود را بعد از ظهر چهارشنبه Dawson County Fire Chief دنی تامپسون گفت: در یک کنفرانس خبری با توجه به کانال 2 اخبار.

مرتبط با: مقامات در جستجوی از دست رفته شمال گرجستان کوهنورد در آپالاچی نوین

Noonkester شروع خود را از طریق پیاده روی در روز جمعه Dawson County, مقامات گفت: قبلا. شهرستان, دولت فدرال و مقامات شروع جستجوی خود را برای یافتن کوهنورد در روز یکشنبه پس از یکی از دوستان خود گفت که مقامات Noonkester شد گیجی و رنج می برد ممکن است یک اورژانس پزشکی است.

به جستجو ادامه داد: تجربه کوهنورد همچنین خواسته شد تا داوطلب با تلاش های نجات.

در روز سه شنبه تامپسون گفت: بزرگ منطقه جستجو, مرطوب, آب و هوا و زمین ناهموار چالش های مطرح شده برای جستجوگران به دنبال Noonkester.

“هنگامی که ما در جریان ما جستجوگران امروز صبح ما گفت:” نگاه نگرانی بزرگ امروز ورقه سفر و سقوط; از دست دادن جای پای خود را در خارج وجود دارد با این شرایط مرطوب که ما در حال حاضر و حملات سنگین بارندگی است. مه در کوه را در حرکت در زمان و شما باید صفر, دید,'” تامپسون گفت.

محققان قادر به دریافت یک پینگ از Noonkester تلفن همراه است که به آنها کمک کرد محدود کردن جستجو به Dawson County نه از اطراف جنگل ملی ملک.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im