BREAKING: مرد متهم در تیراندازی تصادف که منجر به کشته شدن 3 نفر در جنوب Fulton

یک مرد دستگیر شد به اتهام قتل در ارتباط با تیراندازی و هزینه تصادف در جنوب Fulton که در سمت چپ سه نفر کشته شنبه.

جنوب Fulton پلیس در زمان استیون همیلتون بلندتر به بازداشت روز پس از این حادثه سخنگوی سرهنگ جرثقیل راجرز گفت: AJC.com سه شنبه.

افسران فرستاده شد به 6600 جلوگیری از مخفی بروک دنباله مدت کوتاهی پس از 4 صبح روز شنبه پس از دریافت یک تماس در مورد عکسبرداری و لغو نقلیه راجرز گفت.

پلیس وارد برای پیدا کردن یک مرد دروغ گفتن در خیابان با زخم گلوله. او بعد مرده.

مرتبط با: 3 کشته و یک شبه در جنوب Fulton, تیراندازی, تصادف

دو بیشتر قربانیان هر دو نفر از آنها زنان بودند پیدا شد لغو نقلیه راجرز گفت. هر دو به ضرب گلوله کشته شده بود.

از زنان گرفته شد به یک بیمارستان محلی اما در نهایت درگذشت.

محققان بر این باورند که قربانیان به یک خانه در بروک دنباله برای دیدار با کسی. در این دیدار یک درگیری در گرفت “منجر به تبادل آتش بین همه احزاب” راجرز گفت.

محققان “چند اسلحه و غیر قانونی مواد مخدر” در صفحه اصلی در حالی که اجرای یک حکم جستجو راجرز گفت. بلندتر که زندگی در خانه شناسایی شد به عنوان یک مظنون.

بلندتر رزرو شده بود یکشنبه به Fulton County زندان جایی که او باقی می ماند و با هیچ باند. او به اتهام سه فقره قتل و سه فقره از تشدید حمله و سه فقره در اختیار داشتن یک اسلحه گرم در کمیسیون از یک جنایت است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>