BREAKING: NCAA مسابقات چهار نهایی برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در غرفه

زمانی که چهار نهایی می آید به آتلانتا اوایل ماه آینده چیزی گم خواهد شد: طرفداران.

NCAA مردان و زنان مسابقات بسکتبال از جمله مردان چهار نهایی در اینجا برگزار خواهد شد تنها با “ضروری کارکنان و محدود خانواده (در) حضور و غیاب” از آنجا که از coronavirus نگرانی NCAA چهارشنبه اعلام کرد.

یک نا امید بسکتبال آتلانتا میزبان کمیته که پیش بینی کرده بود جمعیت 80000-plus برای چهار نهایی بازی مارس 4-6 گفت: آن مطلع شد از NCAA تصمیم “20 یا 30 دقیقه قبل از اعلام.

“در حال حاضر ما اساسا به صرف چند روز آینده (مرتب سازی از طریق) تمام ملاحظات و مسائل … و احتمالا دوباره با NCAA روز دوشنبه در اولین به شخم زدن از طریق فهرست مسائل بنابراین ما هنوز هم می تواند برنامه ریزی برای هر چه این چیزی که در حال رفتن به نگاه مانند” کارل Adkins میزبان کمیته, مدیر اجرایی گفت: در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

Adkins گفت: چهار نهایی همچنان توان در آتلانتا اما NCAA است که به دنبال به امکان حرکت آن را از مرسدس بنز ورزشگاه به کوچکتر برگزاری است. Adkins آن گفت: “می توان حدس و گمان خالص برای من می گویند در این نقطه” که آیا این اتفاق خواهد افتاد.

تصمیم به بستن چهار نهایی به را تشکیل می دهند از دست دادن بزرگ برای آتلانتا بود که انتظار می رود تاثیر اقتصادی قابل توجهی از این رویداد.

“برادلی: تصمیم عاقلانه توسط NCAA

NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت که تصمیم خود را برای حذف طرفداران از غرفه شد و بر اساس مشورت با مقامات بهداشت عمومی و NCAA را COVID-19 پانل مشاوره و همچنین بحث و گفتگو با NCAA حکام. این تصمیم نیز به دیگر آینده مسابقات NCAA حوادث خارج از زمین بسکتبال.

“در حالی که من درک چگونه نا امید کننده این است که برای همه طرفداران از ما, ورزش تصمیم من این است که بر اساس درک فعلی از چه COVID-19 پیشرفت در ایالات متحده” Emmert گفت. “این تصمیم به نفع سلامت عمومی از جمله این که مربیان و مدیران طرفداران و از همه مهمتر ما دانشجو-ورزشکاران است.

“ما می دانیم این فرصت را به رقابت در مسابقات قهرمانی ملی NCAA است که تجربه یک عمر برای دانش آموزان و خانواده های آنها” Emmert گفت. “امروز ما به جلو حرکت خواهد کرد و انجام مسابقات مطابق با اطلاعات فعلی و ادامه خواهد داد برای نظارت و تنظیم به عنوان مورد نیاز است.”

پرسید: اگر او موافقت با NCAA تصمیم Adkins گفت: “به نظر من این واقعا مربوط نیست. من درک می کنم که چرا آنها تصمیم من احترام به تصمیم و ما باید یک کار را انجام دهد. بنابراین ما در حال رفتن برای ادامه به انجام همه چیز ما می توانیم در قدرت ما به آنچه که ما نیاز به انجام و موظف به انجام مناقصه است.”

NCAA گفت: طرفداران که خریداری بلیط مسابقات از “یک مقام رسمی مسابقات NCAA فروشنده” را دریافت بازپرداخت ظرف 30 روز با هیچ اقدام اضافی مورد نیاز است.

Kalem Gresham یک فن از Ky., در حضور و غیاب در ثانیه مردان مسابقات بسکتبال در نشویل دنیاست. در روز چهارشنبه و امیدوار بود به همراه Kentucky Wildcats “تمام راه” به آتلانتا اگر Wildcats رسیدن به فینال چهار.

“شما نمی دانید که اگر آن را وحشت یا پارانویا یا مشروع نگرانی” گرشام گفت: از NCAA تصمیم. “من آن را دوست ندارم. من فکر می کنم شما بازی بازی برای طرفداران. اما شما همچنین باید به احترام اگر آنها احساس می کنید مانند آن را در بهترین منافع افراد است.

“این بی سابقه … آنچه که ما در حال دیدن” او اضافه شده است.

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

چهار نهایی و بازی های دیگر از NCAA مسابقات مردان آغاز می شود که در هفته آینده خواهد بود تلویزیونی توسط CBS ورزشی و ورزشی ترنر به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. Play-by-play گوینده جیم Nantz که تماس چهار نهایی در TBS اذعان کرد و گفت این امر می تواند یک چالش به پخش یک بازی بدون طرفداران در ساختمان است.

“من فقط می توانید تصور کنید آنچه در آن می خواهم به عنوان یک گوینده” Nantz گفت. “سخت ترین چیز به ذهن خود را در اطراف در تماس با یک بازی با بسیار در معرض خطر — با هیچ جمعیت, هیچ, هیجان, در ورزشگاه – (است) آنچه را که احساس می کنید ؟

“هنگامی که شما یک ساختمان خالی, شما در حال رفتن به شنیدن بسیاری از تق و لق کفش; شما در حال رفتن به شنیدن مربیان خواستار نقش و دفاع. که در حال رفتن به بیرون می آیند و با صدای بلند و روشن است.

“امیدوارم آن را نمی کند به آمده است که” Nantz روز سه شنبه گفت.

یک روز بعد از آن آمد به آن است.

CBS و ترنر یک بیانیه مشترک صادر اواخر روز چهارشنبه گفت: شبکه “پشتیبانی NCAA تصمیم به ادامه بدون طرفداران در مسابقات سالن. ما همچنان با برنامه های ما به طور کامل تولید و پوشش کل رویداد است.”

Adkins گفت: میزبان محلی کمیته که برای سال کار کرده به آماده شدن برای چهار نهایی باقی می ماند متعهد به ساخت این رویداد بهترین آن می تواند باشد.

“شما می دانید چه, در پایان روز, من هنوز هم فکر می کنم ما در حال رفتن به یک چهار نهایی در اینجا” Adkins گفت. “این ممکن است نگاه کمی متفاوت تر از قبلی ها هستند.”

— نویسنده کارکنان تراشه برج کمک به این گزارش.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو بسیاری از رویدادها و گردهمایی های زیادی. کمیسیون پاسخگویی و عدالت را نظارت بر این اطلاعیه و شما در حفظ و آگاهانه در مورد هر تعویق, تغییر زمان و لغو اما بهتر است برای بررسی با سالن و یا سازمان دهندگان این رویداد قبل از ساخت برنامه ای برای حضور در.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im