BREAKING: Rockdale County sheriff تست مثبت برای COVID-19

Rockdale County Sheriff اریک Levett دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 او روز شنبه اعلام کرد.

در بیانیه ای که به کلانتر, Facebook صفحه اوایل این هفته Levett گفته خود منزوی در خانه پس از جمعه گذشته پس از تجربه علائم در محل کار.

پس از پایین آمدن با علائم و خروج از اوایل کار Levett گفت: او اطلاع داده شد که یک کارمند با او حال می خواهم تماس, تا به حال آزمایش مثبت است.

“من تا به حال رفته به 14 روز در قرنطینه هر اصلی من پزشک چون من به خوبی احساس نمی,” او گفت:. “در طول این زمان من نیز توصیه می شود هر کس که من تا به حال تست شده برای COVID-19 و که من ارائه به روز رسانی در نتایج تست به عنوان به زودی به عنوان من آنها را دریافت.”

در شنبه Levett گفت که او موفق به دریافت یک تماس از گرجستان وزارت بهداشت اطلاع او از نتیجه مثبت است.

“اگر چه این اخبار بود که من انتظار آن را فقط بیشتر اجازه دهید من می دانم که چگونه به طور جدی همه ما نیاز به این بیماری و رعایت این دستورات است که قرار داده شده است در محل” او در بیانیه ای گفت. “من می خواهم این زمان برای تشکر از همه برای calls, texts, و نماز را برای من و خانواده ام و همچنین کارکنان من. هدف نهایی من در حال حاضر است برای ادامه به مطمئن شوید که کارکنان حفاظت شده به عنوان بهترین که ما می توانیم آنها را محافظت می کند و بخش مراقبت گرفته شده است.”

“مرتبط با: مترو آتلانتا پلیس تنظیم عملیات و خدمات در میان coronavirus

از بعد از ظهر شنبه Rockdale County تا به حال 70 تایید موارد COVID-19 و دو مرگ و میر ناشی از این ویروس به گفته مقامات بهداشتی.

کلانتر, سخنگوی معاون لی توماس گفت که تا کنون هیچ زندانی در Rockdale County Jail آزمایش مثبت است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>