BREAKING: سریال متجاوز محکوم به ده ضرب و جرح می شود 12 زندگی جملات

مردی که تجاوز جنسی زنان ده شده است محکوم به 12 متوالی زندگی جملات با توجه به Fulton County دفتر دادستان منطقه.

یک Fulton County قاضی صادر 56 ساله Dandre Shabazz این حکم صبح روز سه شنبه منطقه دفتر دادستان تایید کرد به AJC.com.

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Shabazz روز چهارشنبه پس از شواهد DNA از قبلا تست نشده تجاوز کیت مرتبط با او را به این حملات است. این دومین محکومیت در پنج روز در شهرستان Fulton که درگیر فقدان قبلی تجاوز کیت تست.

از ژانویه 2002 تا مارس سال 2005 Shabazz حمله یک دوجین زنان در شهرستان Fulton AJC.com قبلا گزارش شده است. قربانیان تجاوز جنسی قرار گرفتند امتحانات در Grady بیمارستان یادبود.

بیشتر: سریال متجاوز محکوم در 12 ضرب و جرح قدمت آن به سال 2002

اما, کسانی که حمله کیت حاوی Shabazz DNA — sat دست نخورده برای بیش از یک دهه است.

این تغییر پس از 2015 AJC تحقیقات نشان داد که بیش از 1300 تجاوز کیت در Grady و هرگز تبدیل به محققان. زیر سال جدید گرجستان قانون مورد نیاز است که تمام تست کیت ارسال به GBI برای تست.

مرتبط: نزدیک به 13 سال بعد DNA منجر به محکومیت تجاوز به عنف

همچنین: Grady انتشار 1,000 تجاوز کیت نکردن از اجرای قانون

در مارس 2017 به GBI تماس Fulton دا ، Shabazz DNA پیدا شد در یک کیت و سپس 11 نفر دیگر از دا را گفت.

“این مرد خشونت آمیز و بی رحمانه سریال متجاوز. به دلیل تجاوز به عنف کیت نمی شد آزمایش به موقع به او اجازه داده شد نه تنها به ادامه طعمه بر زنان در جامعه ما, اما او تقریبا دور با وحشیانه, جنایت, scot-free” Fulton County دا پل هوارد گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “من خدا را شکر به همه افرادی که مشغول به کار سخت برای به دست آوردن این تجاوز کیت تست شده است. نظام عدالت کیفری باید هرگز اجازه تجاوز به عنف کیت برای رفتن دوباره تست نشده.”

در ماه ژوئن سال 2018 یک Fulton County هیئت منصفه مجرم شناخته Shabazz در تجاوز. سپس او پشت میله های زندان در زندان فدرال. در سال 2006 او به اعدام محکوم شد چندین سرقت مسلحانه به عنوان بخشی از “سپیده دم راهزنان” که هدفمند رستوران در ساعات اولیه صبح.

Shabazz آخرین آزمایشی شروع Feb. 18 در شهرستان Fulton. دادستان به هیئت منصفه گفت که Shabazz هدفمند زنان جوان بودند که به تنهایی در اواخر شب و حمله آنها را با زور اسلحه. او با استفاده از کاندوم, که مرتبط با او را به این جنایات است.

Shabazz بود و به جرم آدم ربایی سرقت مسلحانه و تشدید حمله با سلاح مرگبار تشدید لواط و تشدید کودک آزاری به دفتر دادستان منطقه گفت.

— تحریریه الکسیس Stevens کمک به این مقاله است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>