BREAKING: سنای آمریکا 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی; لایحه ارسال شده به مجلس

سنا به اتفاق آرا تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک اواخر روز چهارشنبه فراهم می کند که کمک های اضطراری برای کارگران آمریکایی و کسب و کار در یکی از بدترین تا کنون بحران اقتصادی در تاریخ ایالات متحده ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

لایحه بعدی در صورت رای در مجلس نمایندگان ایالات متحده که در آن عضو هستند انتظار می رود به سرعت تصویب آن با رای دادن صدا به عنوان بسیاری از قانونگذاران باقی مانده خارج از شهر در میان شیوع CNBC گزارش شده است.

فقط ساعت زودتر اوباما توافق رسیده است اجازه می دهد تا این قانون به تصویب بعد از یک مدت طولانی و شدید بعد از مذاکرات در واشنگتن با توجه به گزارش تپه.

در ابتدا پس از اعلام توافق یک شبه چهار شنبه, سنا قانون گذاران کشتی با این لایحه برای بیش از 20 ساعت کار کردن جزئیات نهایی که برخی از تنگ مذاکرات پایین کشش.

قانون ضربه گیر

یک مانع ظهور در بعد از ظهر زمانی که چندین اوباما تهدید به تاخیر این قانون بیش از یک پیشنهاد افزایش به بیمه بیکاری با توجه به NBC News.

سنسور. Tim Scott, R-کارولینای جنوبی ” لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و بن Sasse, R-نبراسکا گفت: این لایحه می تواند به ارائه یک “انگیزه قوی برای کارکنان گذاشته به جای رفتن به محل کار” از آنجا که برخی از افراد می تواند به لحاظ نظری را بیشتر با بیکار بودن این شبکه گزارش داد.

“ما باید متاسفانه مخالفت با پیگیری سریع این لایحه تا این متن خطاب است یا وزارت کار مسائل نظارتی ارشاد که هیچ آمریکایی خواهد کسب اطلاعات بیشتر و نه کار از کار است.”

CNBC گزارش بهداشت ، برنی ساندرز که به طور مستقیم درگیر در مناقشه با جمهوری خواهان.

توسط چهار شنبه شب این تپه گزارش اسکات گراهام و Sasse موافقت کرده بود برای رها کردن خود اعتراض و پیگیری سریع این لایحه در ازای رای به اصلاح بسته برای مزایای بیکاری به در پوش 100 درصد از کارگران حقوق به عنوان لایحه فراهم می کند برای 600 $در فدرال دلار در بالای بیکاری در دولت.

اصلاح نیاز به 60 رای اما موفق به عبور از خط یک حزب رای تپه گزارش شده است.

گزارش ها می گویند گراهام تحت فشار قرار دادند برای دربندی مزایای بیکاری در بیش از 100 ٪ از درآمد چرا که او احساس اضافی فدرال پرداخت در نهایت منجر به ضعف استخدام در کشورهای کم درآمد سرانه تپه گزارش شده است.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی نیز به خبرنگاران گفت: “بله این یک مشکل” است که این لایحه در مجلس سنا به معنی برخی از آمریکایی ها دریافت مزایای بیکاری به ارزش بیش از معمول خود را حقوق و دستمزد.

در حال حاضر که مانع پاک شده است که مجلس نمایندگان ایالات متحده به احتمال زیاد رای به لایحه پنج شنبه یا جمعه با توجه به گزارشات اخیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و انتظار می رود به ثبت نام در آن را به عنوان به زودی به عنوان آن را به میز خود را با توجه به خزانه ثانیه. استیون Mnuchin.

به عنوان لایحه ساخته شده دور در خانه و فراتر از قانونگذاران موفق به رسیدن به اجماع کامل و موکول قبل از ناهار و بدون عبور از آن است.

در ضمن در سراسر کشور با احتیاط آمریکایی ها در ادامه به صورت اخراج و در حال رشد فشار مالی به عنوان کسب و کار توقیف و دستور به ماندن در خانه در میان شیوع باقی مانده است در اثر.

برای کمک به کارگران

محرک است که انتظار می رود به ارائه تسکین فوری به کارگران در قالب چک خواهد شد که از طریق پست زمانی بین آوریل و مه با توجه به گزارش.

اواخر بعد از ظهر چهارشنبه تهمت دقیق برخی از موارد اختصاص داده شده به مزایای بیکاری در بسته محرک اقتصادی که او گفت: در مورد “شغل, شغل, شغل است.”

این لایحه پیشنهادی را ارائه 300 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کسانی که درآمد کمتر از $99,000 سالانه تهمت دقیق در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“این خواهد بود $3,400 بسیار به سرعت برای خانواده معمولی چهار,” او گفت:. “هیچ چیز مانند که تا به حال انجام شده در کشور ما است.”

او همچنین اشاره کرد که 250 میلیارد دلار تعیین شده است به پوشش “100 ٪ از حقوق و دستمزد” به مدت چهار ماه برای کارگران بودند که تمام وقت و قرارداد و یا خود اشتغالی. یکی دیگر از $350 میلیارد پیشنهاد شده است به قیف برای کسب و کارهای کوچک به کمک آنها همچنان به کارگران پرداخت بدون توجه به وضعیت فعلی فعالیت با توجه به کوروناویروس.

“این اجازه خواهد داد که اقتصاد ما به سرعت به عنوان به زودی به عنوان ما به ضرب و شتم ویروس” رئیس جمهور گفت:.

سنا دموکرات ها و کاخ سفید اول رسیده معامله در predawn ساعت از صبح روز چهارشنبه.

به عنوان خورشید در کاپیتول هیل مجلس نانسی پلوسی داد ولرم پشتیبانی به محرک لایحه, اما آیا می گویند: “من خوشبین هستم” در مورد نهایی گذشت.

“امریکا رو به قبر بحران بهداشتی با تاثیر جدی بر اقتصاد ما. من درود می فرستم رهبری قوی از چاک شومر و سنا دموکرات” پلوسی گفت: به گزارش فاکس نیوز. “من به خصوص با تشکر از خانه ما دموکرات کمیته رؤسای که سخت کار می کرد به حرکت جمهوریخواه پیشنهاد از شرکت های متمرکز به کارگران-اولین و خواهد شد که در حال حاضر از نظر قانونی متن این قرارداد با ما حزبی.”

خانه دموکرات و جمهوری خواه به رهبران امیدوار بود برای روشن اندازه گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن.

در خانه مک کارتی بعد گفت که او مخالف بود و عبور از این لایحه از طریق اتفاق آراء موافقت و به نام به جای یک صدای رای — که اجازه می دهد کسانی که مخالف این قانون این حق را می گویند با توجه به PBS NewsHour.

سرسخت لیبرال ها بودند و بی قرار به عنوان به خوبی.

“پوشش کامل: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

به عنوان روز عینک وجود دارد بیشتر حزبی haggling در هر دو مجلس کنگره که تحت فشار قرار دادند مذاکرات در اواخر شب برای دومین مستقیم بعد.

در خانه, اعضای نیویورک هیئتی صورت گرفت موضوع را با این لایحه در مجلس سنا گفت: آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای منطقه تبدیل شده است که کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو ابراز نا امیدی زودتر توصیف فدرال پاسخ به دولت تا کنون به عنوان “یک قطره در سطل” و سپس اضافه شده است که به کمک بیل بود “وحشتناک برای نیویورک.”

“مطلب: چهارشنبه سهام پس از افزایش معامله رسیده coronavirus بسته

آلاینده, 880 صفحه-به علاوه اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید شده توسط کنگره و تا کنون بزرگترین ساختمان در اوایل تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

آن را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

این قانون همچنین بلوک هر گونه پرداخت از رفتن به مغلوب ساختن پیشی جستن خواص.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه در مورد چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی.

پشت صحنه, گزارش ها می گویند محرک شامل 17 میلیارد فدرال برنامه وام برای کسب و کار تلقی می شود “بحرانی برای حفظ امنیت ملی” اندازه گیری است که کمک خواهد کرد که بوئینگ واشنگتن پست گزارش داد.

دولت گزارش می خواهد به یک سهام در شرکت های هواپیمایی دریافت بودجه فدرال تحت این لایحه در مجلس سنا با توجه به CNBC. کمک به شرکت های هواپیمایی خواهد بود به شکل مستقیم کمک های مالی که لازم نیست به پرداخت می شود اما این شرکت ها خواهد بود ممنوع از اخراج از طریق یک تاریخ بعد از این سال.

بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

“پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر” گفت: میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه از کنتاکی یک کلید مذاکره.

“آن را با عجله منابع جدید بر روی مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی مبارزه با. و آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به کارگران آمریکا, خانواده, کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده می کند.”

“مطلب: Coronavirus: چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند از این ویروس در ایالات متحده ؟

پنج روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست هرگز یک گزینه است که اجازه هر دو طرف به علامت گذاری به عنوان برنده بزرگ.

حتی قبل از توافق رسید, اخبار, از, به احتمال زیاد اما گریزان توافق فرستاده بود بازار سهام موشک در روز سه شنبه. بسته نجات خواهد بود بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

بسته را یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها — 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در شومر اصرار. جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

“مطلب: تست اشتباهات فلج ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس گسترش

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

شومر گفت: کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت — از جمله تهمت و فوری او و خانواده خواهد بود واجد شرایط برای کمک از دریافت وام و یا سرمایه گذاری های جدید را از برنامه های وزارت خزانه داری. نیویورک از حزب دموکرات بلافاصله ارسال فهرستی از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در رای برگزار شد و یکشنبه و دوشنبه به مانور برای چنین دستاوردهای.

جمهوریخواهان برنده گنجاندن یک “کارمند حفظ” اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از حقوق کارگران. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

“مطلب: چه چیزی در 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته است ؟

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است. یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 Troubled Asset Relief Program بانک, نجات, مقامات گفت.

در کاخ سفید در روز سه شنبه حتی به عنوان بحران بهداشت و عمیقتر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای ارنج زدن بسیاری از مردم به کار در هفته های آینده برگزار می شود از یک چشم انداز مبتنی بر تر امید از علم است که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی در کمتر از یک ماه.

“مطلب: یوتا دموکرات بن McAdams بستری از coronavirus

“ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از مردم فکر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس نیوز تاون هال. او گفت که او می خواهم به کشور “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک, مارس 12. اما در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت و داده ها.”

متخصصان پزشکی می گویند اجتماعی فاصله باید به شدت نه آرام به سرعت گسترش عفونت است. در جلسه کاخ سفید به مقامات بهداشت عمومی گفت: آن را به ویژه مهم برای مردم سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه شهری به قرنطینه خود را برای 14 روز و برای کسانی که به تازگی در سمت چپ این شهرستان به انجام همان.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: تیز در این جلسه “هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک است.”

—آسوشیتد پرس و تیم Darnell و استفانی Toone باعث شد تا این گزارش برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de