BREAKING: خارج شده و به قطع در 24 ساعت-فروشگاه ساعت میان coronavirus نگرانی

در میان ملت را از نگرانی رو به رشد بیش از coronavirus تهدید خارج شده و اعلام کرد در یک پست وبلاگ در شنبه شب که این امر کاهش در ساعت در 24 ساعت مکان در سراسر ایالات متحده شروع یکشنبه.

Dacona اسمیت معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی از خارج آمریکا نوشت: “برای پشتیبانی بهتر همکاران ما و خدمت به مشتریان ما ما ما تنظیم ساعت های عامل آغاز یکشنبه, مارس 15. فروشگاه های وال مارت و محله بازار باز خواهد بود از 6 صبح تا 11 شب تا اطلاع ثانوی. این کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود همکاران قادر به انبار محصولات مشتریان ما به دنبال و به انجام تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی. فروشگاه در حال حاضر عامل تحت مطلب کاهش ساعت (برای مثال آنها به طور منظم در 10 p. m. و یا باز کردن در 7 p. m.) را حفظ خواهد کرد خود را در زمان ساعت پس از عمل.”

او همچنین اشاره کرد سیاست خود را برای کارکنان است که در آن خارج شده است “موقت COVID-19 اورژانس ترک سیاست به حمایت از همکاران در این زمان بی سابقه.”

جزئیات کامل شرکت های اعلام شده در این پست وبلاگ در اینجا.

“مرتبط با: به روز رسانی در کسب و کار و مدارس و تاثیر coronavirus تهدید

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de