BREAKING: می خواستم Gwinnett مراقب مشکوک در 2 زن ناپدید شدن, پلیس می گویند

یک Gwinnett County مراقب می خواستم در ارتباط با ناپدید شدن یک زن 59 ساله است و در حال حاضر مشکوک در یک ثانیه از دست رفته فرد مورد Gwinnett پلیس روز دوشنبه گفت:.

Kishia Mitchell شده است می خواستم از اکتبر هنگامی که دختر از لیندا Kimble گزارش مادر خود گم شده است. Kimble قرار داده شد به میچل مراقبت های پس از او مرخص شد از Eastside اموری بیمارستان در ماه اوت با توجه به گزارش های ثبت شده توسط Gwinnett پلیس.

دخترش گفت: پلیس بود که آخرین بار او را دیدم ،

پس از یک سری از عقب و جلو ارتباطات بین میچل و Kimble دختر سرخوردگی زن گزارش میچل به پلیس. یک محقق درگیر شدم و کشف کرد که میچل کارفرما Auxilum Care Inc., تا به حال شده است به طور دائم بسته شده است.

مرتبط: خانه بهداشت کارگری در پی ناپدید شدن Gwinnett زن

نه میچل و نه Kimble دیده شده است پس از.

یک تحقیق جدید که شامل Mitchell افتتاح شد در اوایل این ماه که دیگر نگران زن جلو آمد.

دختر لیندا ویلیامز در تماس با پلیس Feb. 12 برای کمک به پیدا کردن او 67 ساله بود که قبلا در Mitchell مراقبت. زن گفته بود که ویلیامز منتقل شد به بزرگسالان محافظ خدمات, اما زمانی که او تماس گرفت که آژانس هیچ سابقه ای از مادر خود را در سیستم با توجه به پلیس.

ویلیامز گم شده پس از ماه دسامبر است.

“زنان ذکر شده به عنوان از دست رفته در گرجستان جرم مرکز اطلاعات (GCIC),” Gwinnett سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) میشل Pihera گفت: در انتشار اخبار. “ضروری است که لیندا ویلیامز و لیندا Kimble قرار دارد بنابراین ما می توانید مطمئن شوید جسمی و پزشکی نیاز را برآورده شود.”

در حالی که Pihera گفت: Mitchell بوده است که افراد مفقود موارد او در مواجهه با اتهامات مرتبط با این عملیات از یک مراقبت شخصی خانه.

در اکتبر. 11 سابق بیمار میچل تماس گرفت و پلیس به آنها گفت که او تا به حال دیده نشده میچل برای دو روز. 26 سال, پیر مرد زمان پلیس به خانه اش جایی که او زندگی می کردند نه با دیگر بزرگسالان با سطوح مختلف نیازهای ویژه.

“وجود دارد هیچ سرپرست و ماموران متوجه شدند که ساکنان خورده بود و یا تا به حال دسترسی به داروها در چند روز” Pihera گفت: در آن زمان.

میچل رو دو فقره از بهره برداری از یک معلول یا سالمند فرد و دو فقره بدون مجوز شخصی مراقبت از خانه با توجه به پلیس. او همچنین یک فعال حکم برای نقض آزادی مشروط.

هر کسی با اطلاعات در محل میچل ویلیامز یا Kimble خواسته است برای تماس با کارآگاهان در 770-513-5300. Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>