محتوای مقاله ادامه یافت

دیپلمات های اتحادیه اروپا aghast، هشدار داد که چنین گامی – نشت در آستانه مذاکرات جدید در لندن – اعتبار جهانی بریتانیا را لکه دار و افزایش شانس از disentangling نهایی مبهم از بلوک در دسامبر 31.

استرلینگ در برابر دلار و یورو سقوط کرد.

‘گام های معقول’

بريتانيا گفت به معامله طلاق متعهد است.

سخنگوی جانسون گفت: ما گام های محدود و معقولی را برای روشن شدن عناصر خاص پروتکل ایرلند شمالی در قانون داخلی برای حذف هرگونه ابهام و اطمینان از اینکه دولت همیشه قادر به ارائه تعهدات خود است، برمی داریم.

“به عنوان یک دولت مسئول، ما نمی توانیم اجازه دهیم روند صلح یا بازار داخلی بریتانیا سهواً با پیامدهای ناخواسته پروتکل به خطر بیفتد.”

بریتانیا در 31 ژانویه اتحادیه اروپا را ترک کرد اما مذاکرات در مورد یک معامله تجاری جدید قبل از پایان یک ترتیب انتقال وضعیت موجود در ماه دسامبر در قوانین کمک های دولتی و ماهیگیری snagged.

لندن ضرب الاجل ۱۵ اکتبر را برای اعتصاب معامله تعيين کرده است.

جانسون روز دوشنبه گفت: «اگر تا آن زمان ن توانیم به توافق برسیم، آنوقت نمی بینم که توافق تجارت آزاد بین ما وجود خواهد داشت و هم باید این را بپذیریم و هم ادامه دهیم.»

دیپلمات های اروپایی گفتند بریتانیا با تهدید به فروپاشی این روند و به چالش کشیدن بروکسل برای پلک زدن اول، یک بازی مرغ چینگ یانگ انجام می دهد. برخی از ترس جانسون ممکن است خروج بدون معامله را به عنوان حواس پرتی مفید از بحران کروناویروس مشاهده کنید.

برخی از اعضای حمایت کننده از محافظه کاران حاکم با توافق خروج به عنوان تهدید استقلال بریتانیا مخالفت می کنند حتی اگر دو طرف روابط تجاری آینده را تأمین کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im