را بیشتر مرده!

یک مجموعه فوق العاده ای از مرده سپاسگزار نوار در اینترنت بایگانی. آن را ممکن است بدون گفت که پنج وجود دارد بیشتر ضبط اضافه شده پس از تیتر.

“با توجه به تعهد خود وفادار fanbase این Deadheads شده اند تمیز کاری بایگانی برای پیدا کردن نادر ضبط شده برای سال. در حال حاضر هر چند اینترنت بایگانی موفق به جمع آوری 14,566 bootlegs را به یک محل مناسب. اینترنت بایگانی, غیر انتفاعی در اینترنت کتابخانه است که با متصل کردن دور از سال 1996 در تلاش برای ایجاد “جهانی دسترسی به تمام دانش” از طریق وب سایت خود را, شده است, جمع آوری کتاب ها و مجلات و برنامه های تلویزیونی و فرهنگی مرتبط با فيلم های پرکار دقت است.”

ارسال شده توسط نانسی Lebovitz (3 نظر تعداد) 1 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من شده است با دسترسی به این زندگی مجموعه ای از ضبط در بایگانی از اوایل 2000s…
ارسال شده توسط stinkfoot در 8:30 PM on May 19
من به دنبال از طریق بایگانی برای پیدا کردن نشان می دهد من با حضور آنهایی که من در مورد خواندن و آنهایی که با آهنگ های که نادر هستند. این نشان می دهد با مهمان هنرمندان گنج بیش از حد. واقعا وجود دارد هیچ بد مرده نشان می دهد که فقط برخی از آنها بهتر از دیگران است. من ترجیح می دهم خاص سال است. ’72 و ’73 در حال صدایی را نشان می دهد. جری است که در نخست خود را. ’77 پی سیل را نشان می دهد فوق العاده است. فرانکلین و چشم و تخمین زده می شود ، البته من دوست دارم خوب اسکله موش.
ارسال شده توسط AugustWest در 8:43 PM on May 19
مرجع متقابل با: Grateful Dead بایگانی آنلاین در UC Santa Cruz.
ارسال شده توسط niicholas در 9:25 PM on May 19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net