انگلیسی قائم آتش در انتظار خدا جواب

یک کشیش کردم بیشتر از او انتظار می رود از اولین تلاش خود را در آنلاین خطبه هنگامی که او تکیه بیش از حد نزدیک به یک شمع بر روی صلیب و ژاکت خود آتش گرفت.

استفان ساحل سنت Budeaux کلیسا اهل محله در Plymouth جنوب غربی انگلستان بود جماعت خود را به تأمل در تجربه انتظار در آخرین بخش از خطبه تحویل از خانه خود در هفته گذشته.

“این یک چیز بزرگ به توقف در حضور خدا و به سوال بپرسید: خدا پروردگار شما چه گفت؟”,” ساحل گفت: گرم شدن به موضوع است.

“و پس از آن البته برای پاسخ صبر کنید. من فقط شده بود بین این…” او در ادامه قبل از تحقق شانه چپ خود را نقل مکان کرد بیش از حد نزدیک به شعله.

“اوه عزیز من فقط گرفتار در آتش” او بانگ زد: پنبه حلاجی شده و باد کردن شعله. “آه من کلمه است.”

تصویری خطبه بخشی از Plymouth کلیسا در پاسخ به کروناویروس بحران, تلاش برای تشویق مردم به حفظ ایمان و حفظ عادی خود چشم انداز در زندگی, قائم مقام به رویترز گفت در یک پیام.

“خانواده من آن را دوست دارم و کوچکترین نوه می خواهید بدانید که زمانی که پاریس در حال رفتن به خود را به آتش دوباره” ساحل اضافه شده است.

چندین مکان عبادت در سراسر جهان به تصویب رسید آنلاین نماز و خدمات در پی شیوع کروناویروس.

در تلویزیون پیام تماشا بیش از 27 میلیون نفر در روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون دستور انگلیسی ها به ماندن در خانه و گفت: تقریبا همه مغازه ها بستن و ممنوع گردهمایی های اجتماعی از جمله مراسم عروسی و تعمید. (گزارش نور-ازنا Sanusi; نوشتن توسط Karishma سینگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>