بروکهیون کارمند تست مثبت برای coronavirus; City Hall کارکنان گفت: به قرنطینه

بروکهیون شهرداری کارکنان خواسته شده است به خود قرنطینه پس از یک شهرستان مدیر آزمایش مثبت برای coronavirus شب جمعه, مقامات گفت.

در یک صدای جیر جیر در انتخابات گفت: شهرداری می تواند به روی عموم بسته شده تا مارس 30 کارمند مطلع مدیریت تست مثبت.

علاوه بر این بروکهیون شهردار جان ارنست خواسته هر کسی که بازدید از شهر سالن پس از 9 مارس به خود قرنطینه در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“بیش از سه هفته گذشته, شهرستان, رهبری آماده شده است برای این وضعیت” ارنست در بیانیه ای گفت. “سلامت کارکنان شرکت و خانواده های آنها و عموم مردم بالاترین اولویت ما است. بسته شدن تالار شهر افراطی است اما در پرتو شرایط آسان ، افکار و دعاهای ما با کارمند ما زده با این ویروس. ما باید هوشیار باشیم در جلوگیری از گسترش آن. نه تنها ما هدایت کارکنان به خود قرنطینه و یا خود مانیتور با استفاده از دستورالعمل CDC ما همچنین ارائه مشاوره به هر کسی که بروکهیون تالار شهر پس از 9 مارس به انجام همان.”

“مرتبط با: تعداد coronavirus موارد در گرجستان صعود

مقامات گفتند که این کارمند که تست مثبت بود و هیچ چهره به چهره و ارتباط با عموم مردم است. آنها شروع به تجربه علائم روز دوشنبه و به خانه فرستاده شدند. کارمند بود و پس از آن در بیمارستان بستری قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 13.

“از آنجا که CDC راهنمایی برای قرنطینه است که 14 روز از اولین مشکوک قرار گرفتن در معرض تصمیم گیری ساخته شده بود به نزدیک تالار شهر تا دوشنبه, مارس 30” مقامات شهر نوشت: در بیانیه ای. “در این زمان دیگر امکانات شهرستان باقی خواهد ماند و باز به کارمندان و کارکنان اختصاص داده شده به غیر از شهرستان سالن کار, مکان از جمله پلیس و پارک و تفریح و سرگرمی باید گزارش کار به عنوان برنامه ریزی شده.”

از مارس 9, کارکنان, کار کرده اند برای پاکسازی “بالا لمس سطح مناطق” در طول دولت ساختمان سه بار در هفته. تمیز کردن تلاش های خود ادامه خواهد داد به عنوان تالار شهر باقی می ماند بسته شده است.

از جمعه تعداد تایید COVID-19 موارد در گرجستان 42 بود اما انتظار می رود این تعداد به افزایش به عنوان مردم بیشتر تست شده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de