Bryse ویلسون باعث ناهموار بهار اولین

ویلسون است که رقابت برای یکی از دو موجود چرخش نقاط. یکشنبه نخواهد بود به عنوان بهترین نمایش هر چند او نشان داد که توانایی جهش هموار.

با یکی در اول ویلسون اجازه متوالی را سخت ضربه تک. او موفق به فرار از زمین باز یافته توسط coaxing دو بازی از Dawel Lugo. ویلسون تن به تن یک 1-2-3 دوم قاب القای یک جفت flyouts و grounder.

“این اولین ورود من در تلاش برای انجام یک کمی بیش از حد به عنوان دور به عنوان پرتاب برش کمی” ویلسون گفت:. “ورود دوم من متوجه شدم فقط fastball, changeup — شاید برش پایین و دور به یک righty جایی که او نمی تواند انجام بیش از حد با آن — اما چوب با changeup و fastball. کسانی هستند که نقاط قوت.”

برای ویلسون, همه چیز در مورد خود را خاموش-سرعت زمین. او fastball-سنگین نیاز خود را changeup و کشویی به گام در راستای تحقق بالقوه خود. Wilson نمی پرتاب خود را کشویی یکشنبه اما به عنوان او اشاره کرد متوجه شد که موفقیت خود را با changeup در فریم دوم.

بریوز در حال میزبانی یک رقابت برای دو چرخش نقاط. ویلسون است که در رقابت با فلیکس هرناندز (که تن به تن روز شنبه) کایل رایت و شان Newcomb برای باز کردن فصل در چرخش است.

شایان ذکر ویلسون شروع فصل گذشته در چرخش شروع بازی دوم باز سری در فیلادلفیا اما به نظر می رسد تنها در پنج بازی بقیه سال.

“هر کس می داند آن وجود دارد (چرخش رقابت)” ویلسون گفت:. “این چهار بچه به صورت دو لکه. اما برای من, من فقط می خواهم به بهترین پارچ که من می تواند. این همه در مورد ثبات است. من هنوز کار کردن در کشویی. نمی پرتاب آن را به هر امروز اما برای من آن را در مورد سازگار بودن و فرمانده منطقه. من نزدیک و نزدیک تر به درک که من به عنوان یک پارچ.”

ویلسون سقف بسیار تعریف نشده است. او کاهش یافته است در زیر رادار در میان مجموعهای از جوانان با استعداد و کوزه و خود را شجاع اولین بار در پیتسبورگ زمانی که او تن به تن بدون گل پنج نوبت در اوت. 20, 2018, احساس به عنوان اگر آن را به میلیون ها سال پیش.

در بدترین حالت Wilson جامد تبادل عمق. این می تواند ناراحتی اگر او در نهایت موفق به کسب یکی از چرخش دهانه اما او باید فرصت های بیش تابستان — صدمات و نقطه شروع می شود ارائه خواهد شد راه — یا حک کردن بیشتر تاسیس نقش با بریوز یا ساخت درخواست تجدید نظر به دیگر فرانچایز که می توانید سعی کنید به دست آوردن او را.

“بزرگترین چیزی که برای من به خصوص از طریق آمدن افراد زیر سن قانونی من نیست که در یک changeup” ویلسون گفت:. “من changeup تقریبا وجود ندارد تا زمانی که من کردم به لیگ های بزرگ و سپس آن را از هیچ جا آمد. آن را بسیار fastball-slider. من به بسیاری از مردم من ساخته شده آن را برای لیگ های بزرگ کردن یک پیچ و بود که من fastball. آن را فقط در حال توسعه آن offspeed رزین و متوجه می شوند که changeup دوم من است بهترین زمین و پرتاب آن را مانند آن را من دوم بهترین زمین است.”

یادداشت های دیگر از روز یکشنبه بازی:

• قوی lefty Kyle مولر به حال اول خود اقدام از بهار قرار دادن در یک منطقه و در عین حال سرگرم کننده عملکرد در ششم زمین باز یافته. او مجاز سرب کردن تنها قبل از ضربه متوالی batters. او حتی skied زمین به backstop.

مولر آرام و زده بیرون بعد دو تا ببر. اما او رفت و متعاقب آن hitter وظیفه آوردن صفحه اصلی دیترویت چهارم اجرا و پایان دادن به خود را بعد از ظهر. هنوز مولر فیزیکی ساخت و قدرت بازوی خود را می سازد بالقوه روشن است. او فقط نیاز به سنگ تیز کردن فرمان او.

“او آرام و شروع به تنفس” مدیر برایان Snitker گفت. “او شروع به تبدیل آن سست است. شما را دیدم آنچه که او قادر است.”

• بریوز’ تنهاست اجرا در آمد در برابر مت منینگ که رها دیترویت استارت ایوان نوا. رونالد Acuna رسیده خطا برای دومین بار در این بازی بود و به جای خرج کردن-دونده شین رابینسون که دامنگیر پایه دوم.

Ozzie Albies خاص پیشرفت رابینسون به سوم. فردی فریمن به ارمغان آورد او را به خانه در یک قربانی پرواز. Acuna, Albies و فریمن آمار زمین در حال اجرا هر یک با داشتن برتر از پایه شروع به بازی روز شنبه نیز هست.

• پارچ پاتریک Weigel به حال اول خود کار از بهار در هفتم زمین باز یافته. Weigel که بیشتر دور از تامی جان عمل جراحی در تابستان سال 2017 پرتاب پاک زمین باز یافته با grounder flyout و strikeout.

در حالی که او احتمالا نمی خواهد باز فصل با باشگاه Weigel می تواند عامل به بریوز’ اغل گاو یا حشم قصد دارد بعد از آن در این فصل است.

“این واقعا خوب بود” Snitker گفت. “ثانویه چیزهای خوب بود. ظهور خود را fastball. این خوب بود.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de