پس از دو فصل در VMI, Georgia Tech گارد بابا پرهام است هیجان زده به خانه برگشت. برای فارغ التحصیل از Brookwood بالا که به انتقال تکنولوژی در تابستان گذشته نزدیک به خانواده بزرگ است.

“من نمي دونم چرا مردم می گویند, مثل, من می خواهم برای رفتن به دانشگاه از دولت” پرهام گفت. “من نمی که. آن را پر از بدبختی بود برای من. من در یک خانواده فرد پس از اینکه در دولت که در آن من می توانم خانه اگر من نیاز به یک بعلاوه بزرگ است.”

انتقال بین تیم ها و رقابت در سطح نبوده است بد است یا نه. پرهام پیدا کرده است نقش آینده روی نیمکت و کمک سازگار دقیقه برای کت زرد که بازی در پیتسبورگ در روز شنبه.

“من فکر می کنم او بهتر از هر روز را به عنوان ما به همراه” مربی جاش Pastner گفت. “او بهبود یافته است.”

یک راه خاص که پرهام توسعه یافته است در منطقه ای که Pastner است تاکید کرد با این تیم است. پس از تبدیل به توپ بیش از یک بار در هر 17.2 دقیقه در تکنولوژی برای اولین بار در 18 بازی او به طور متوسط یک گردش مالی برای هر 26 دقیقه از بازی گذشته پنج. این ردیابی با کت’ کاهش اخیر به عنوان یک تیم. از طریق فن آوری برای اولین بار 19 بازی گردش مالی متوسط بود 16.8 در هر بازی. در گذشته چهار است 10.3.

“من یاد گرفته ام که بیشتر به عنوان یک نقطه گارد به عنوان تصمیم ساز به عنوان یک ballhandler نه فقط برای خودم بلکه برای هم تیمی های من و همچنین” پرهام گفت. “من و بعد فورا رفت واز خیلی بهتر در آن جنبه.”

پرهام تا به حال به تغییر نقش خود را به طور چشمگیری در انتقال از VMI که در آن او ثبت نام پس از آن خود را تنها در بخش بورس عرضه و از Brookwood. وجود او به رهبری Keydets در به ثمر رساندن هر دو به عنوان یک دانشجوی سال اول و دوم. فصل گذشته او با استفاده از سرعت خود را و 3 نقطه تیراندازی به میانگین 21.4 امتیاز در هر بازی پیشرو جنوبی در کنفرانس به ثمر رساند. او 25 درصد از تیم خود عکس و به طور متوسط 9.1 3-نقطه تلاش می کند در هر بازی.

آرایش فن آوری فهرستی و تفاوت در رقابت های مورد نیاز تغییر دهید. به پرهام اندازه است بزرگترین تفاوت بین ACC و جنوب کنفرانس.

“شما واقعا نمی بینید 7-پاورقی در سکن مانند این که” او گفت:. “اما من می خواهم بگویم که بزرگترین تفاوت است. من نمی خواهد می گویند که با سرعت زیادی متفاوت است. فیزیکی و ظهر من فکر می کنم بزرگترین تفاوت است.”

در فن آوری نقش خود در ارتکاب جرم است بیشتر از یک طبقه spacer اغلب مستقر در گوشه ای به عنوان یک 3-نقطه تهدید. او همچنین در برخی از نقطه گارد وظایف به خوزه آلوارادو ، او به طور متوسط 5.9 امتیاز در هر بازی گرفته و 5.3 عکس در هر بازی. به طور معمول در نظر گرفتن دو یا سه 3-اشاره گر یک بازی ساخته شده است آن را سخت تر پرهام گفت: به عنوان 3 نقطه در صد پایین از 39.7 درصد در سال گذشته در VMI به 33.8% در این فصل است.

“اگر من (شوت), من مطمئن شوید که من به آن دست کشیدن پایین چون من می دانم من قصد ندارم به هشت یا نه 3 یک بازی” پرهام گفت. “تا زمانی که من دریافت یک من سعی کنید تا مطمئن شوید که من تمرکز یکی در هر یکی و آن دست کشیدن پایین زمانی که من آن را کردم.”

او و دو نفر از چهار 3-نقطه تلاش می کند در کت’ تار و مار از Virginia Tech در روز سه شنبه. این اولین بار در هشت بازی که در آن او تا به حال ساخته شده بیش از یک 3-اشاره گر.

“نه تیراندازی نمی خواهید به دست کشیدن من اعتماد به نفس” پرهام گفت. “من همیشه آماده و آماده شده است. اما آره این احساس خوب به بد گویی کردن از یک زن و شوهر را. من آرزو می کنم من می تواند ضربه دیگر آنهایی که من کشته شد.”

پرهام نقش است به “فشار مرد” را به عنوان او آن قرار داده است.

“(Pastner) می خواهد من برای رسیدن به تمام scrums,” پرهام گفت. “او را موعظه به من گفتن من او می خواهد من را به دوباره بجای اول برگشتن, بنابراین من سعی کنید برای انجام این کار در حالی که من در خارج وجود دارد.”

پرهام انجام بخشی خود را به عنوان یک rebounder با 2.6 ریباند در هر بازی به خصوص با توجه به این که خود را ذکر شده در طول 5 فوت و 10 به نظر می رسد سخاوتمندانه. او پرتاب ریباند در یک نرخ شبیه به سپاه پاسداران مایکل Devoe و آلوارادو, با وجود از دست دادن ارتفاع به هر دو.

“بازگشت همه چیز در مورد غرایز و فشار” پرهام گفت. “اگر شما واقعا می خواهید توپ و سپس شما می توانید نه بار از 10 به دریافت آن است. فقط آن را همه چیز در مورد تمایل توپ چگونه بد شما آن را می خواهم.”

در برابر پیتسبورگ, کت (11-12, 5-7 ACC) سعی خواهد کرد برای رسیدن به .500 برای اولین بار از آنها 8-8. پلنگ (14-9, 5-7) گره خورده است و تکنولوژی در پنج راه برای بستن هشتم در کنفرانس جدول رده بندی.

آلوارادو شرکت در بخشی از تمرین پنجشنبه پس از تولد اولین فرزند خود چهارشنبه. Pastner گفت که آلوارادو را Flor کستیللو و نوزاد Nasanin بودند و هر دو هست. به جلو اوان کول که از دست رفته Virginia Tech بازی با یک مچ پا پیچ خوردگی خواهد بود یک بازی در زمان تصمیم گیری است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de