برخلاف گاو رویداد پیش می رود در ایالات متحده با کروناویروس مقررات در محل

حرفه ای Bull Riders (PBR) رقابت در محل خالی آرنا در آمریکا روز یکشنبه با کابوی ها در facemasks چسبیده بر روی از 1500 پوند (680.39 کیلوگرم) برخلاف گاو در حالی که ورزش حرفه ای ترین باقی مانده در coronavirus مستند.

اعضای ایمنی خدمه wrangled سیار بولز در حالی که با پوشیدن ماسک در اکلاهما, اوکلاهما را تنبل E عرصه به عنوان سواران تعویض خود را محافظ برای پوشش صورت پس از اتمام سواری در دو روز PBR لاس وگاس دعوتی.

می ایستد برهنه شد با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل برای چه در غیر این صورت بوده است rowdy امر شامل آمریکا و برزیل رقبا و پیشرو گاو مانند ‘بی باک’, ‘دو جوراب” و “پشه پیتر’ پس از 41 روز وقفه.

این رویداد که لگد کردن در روز شنبه می آید در میان گسترده سوالات بیش از زمانی که و چگونه عمده در آمریکای شمالی ورزش حرفه ای لیگ می تواند دوباره شروع به مستند اقدامات در محل باقی می ماند برای میلیون ها نفر در سراسر کشور است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بیماری های عفونی مشاور گفت: در اوایل این ماه است که ورزش به طور بالقوه می تواند سر در خالی استادیوم. nL5N2C35RI]

ظاهر می شود مانند یک راهزن از قدیمی غرب وحشی در چهره خود را با ماسک و کلاه کابوی, PBR مدیر عامل شرکت شان Gleason strode در سراسر خاک حلقه در Palamino و اسب و نظارت بر یک رویداد که به ندرت به نظر می رسید ممکن است یک ماه پیش زمانی که ورزش در انتظار قرار داده شد.

“برخی ممکن است بپرسید که” چرا جفتک انداختن گاو در طول یک بیماری همه گیر?’,” Gleason توییتی در روز شنبه. “ما اعتقاد داریم که هر آمریکایی یک تعهد برای کمک به اقتصاد ما در مسیر برگشت – نه با عجله جلو کورکورانه – اما در امن و مسئول راه است.”

Gleason گفت: در اوایل این ماه پس از مشورت با دولت و مقامات محلی که این رویداد پخش CBS ورزشی را از ویژگی های “جامع ایمنی و سلامتی طرح است.”

هر فرد درگیر در این رویداد قرار بود در تنبل E دلایل Gleason اضافه شده در “یک محیط که خطر از هر کسی ابتلا یا پخش coronavirus.”

ایالات متحده ثبت کرده است 939,991 رمان coronavirus موارد با 53,822 مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. (گزارش شده توسط Amy Tennery; ویرایش توسط کن فلک)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>