6-پا-1 گارد قادر به سفر به باتون روژ برای Bulldogs’ به طور منظم فصل آخر در برابر LSU شنبه پس از مبتلا به مونونوکلئوز هفته گذشته است. رسما وضعیت خود را برای بازی چهارشنبه شب در دور اول رقابت در برابر Ole Miss (7 p. m. SEC شبکه) تردید است.

“او از طریق آن در چهار شنبه زیرا ما نمی دانیم که آنچه در آن بود” Crean گفت: در SEC مربیان’ تلفنی دوشنبه. “در روز پنج شنبه از او تست کردم و آن را نشان داد او در تک و ما به حال او پس از آن متاسفانه. … من شک و تردید بسیار ما باید او را در این هفته.”

در حالی که Crump نشده است یک استارت برای نیمه دوم فصل او در ادامه به بخشی جدایی ناپذیر از چرخش به خارج از نیمکت, long-range shooter, اما به خصوص به عنوان یک نیروی محرکه در Bulldogs’ اتاق قفل است. Crump آمار 30 پا بازی-برنده در جاده ها در برابر واندربیلت به ثمر رساند و به تمام 14 امتیاز از امتیاز خود را در نیمه دوم از گرجستان Feb. 29 برنده بیش از آرکانزاس است. او این تیم را چهارم-پیشرو گلزن در 6.9 امتیاز در هر بازی.

“ما احساس (غيبت) روز دیگر; ما آن را احساس ادبانه و ما واقعا آن را احساس عاطفی خود را بدون انرژی” Crean گفت: از گرجستان 94-64 دست دادن به سوم-کشت LSU. “او مانند انرژی عاطفی او به ارمغان می آورد به این تیم وجود دارد و یک روح و یک اعتماد به نفس به او و ما بود که اولین بار رفتن را از طریق یک بازی بدون او. من فکر کردم که در طول بازی است که ما واقعا گم شده است. حتی اگر او را از دست رفته عکس های تیم مجبور به دفاع از کسانی که عکس او به ارمغان می آورد از جمله انرژی عاطفی به بچه های ما و ما از دست رفته است.”

The Bulldogs (15-16, 5-13 ثانیه) را وارد کنید SEC مسابقات در نشویل چهارشنبه در لیگ شماره 13 دانه خواهد شد و در صورت 12th دیدن Ole Miss (15-16, 6-12). برنده دریافت Florida Gators (19-12, 11-7) در دور دوم.

شورشیان را شکست داد و گرجستان 70-60 در Jan. 25 در آتن در یکی از شگفت انگیز ترین و ناامید کننده صفحه اصلی ضرر و زیان این فصل است. The Bulldogs حال وحشتناک بعد از ظهر تیراندازی (30.9%) با Crump و Rayshaun Hammonds هر رفتن 1-8 از زمینه و آنتونی ادواردز رفتن 3-برای-12. اردن هریس رهبری Bulldogs با 15 امتیاز در 20 دقیقه از بازی.

شورشیان به رهبری ارشد گارد Breein Tyree اول-تیم-SEC بازیکن و لیگ دوم-پیشرو گلزن در 19.7 ppg. او تا به حال یک بازی-بالا 20 امتیاز در پیروزی بیش از گرجستان است. Ole Miss بزرگ مردان خادم Sy و K. J. Buffen از گینسویل, Ga., همچنین بهترین Bulldogs آن روز با 16 و 14 امتیاز به دست آمد.

شورشیان نیز شده بودند نسبت به پایان سال قبل از از دست دادن به می سی سی پی امور خارجه 25 در استارکویل این گذشته شنبه.

“ما در زمان یک گام به عقب در رقابت بازی” مربی کرمیت, دیویس گفت:. “ما ضرب و شتم در هر رده بنابراین ما باید برای خلاص شدن از شر است که یکی قبل از ما بازی خوب تیم گرجستان. آنها بسیار رقابتی و همچنان به بازی بسیار سخت است.”

گرجستان وارد این مسابقات با یک بیت از یک متزلزل و روان. سه جایزه از چهار که شامل اضافه کاری جاده از دست دادن در کارولینای جنوبی — the Bulldogs برچیده شد در آخر هفته ضرر و زیان به فلوریدا و LSU.

“ما رو به دوباره,” Crean گفت. “ما تناقض در طول سال واقعا نشان داده شده است. شده است وجود دارد زمان ما بازی بسیار خوب و پس از آن ما نیست که سال خیلی خوبی. برخی از است که جوانی و بی تجربگی است. … ما فقط کردم به همچنان به رشد است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de