برنز: پوشش بریوز در زمان نامشخص

گیب سوختگی را پوشش می دهد بریوز. او را پوشش داده است این تیم پس از سال 2017 و به عنوان رهبری ضرب و شتم نویسنده پس از سال 2018 است.

ما از بسته بندی تا پوشش ما در فورت مایرز, Fla., در تاریخ 11 مارس. آن را نسبتا شلوغ روز به دلیل بریوز شاهد جاش دونالدسون برای اولین بار از او فاصله برای دوقلوها به عنوان یک عامل آزاد است. که به ما کمی بیشتر مربوط به اخبار از نمونه های بهار بازی آموزش.

من انتظار نداشتند آن را به آخرین رویداد ورزشی من می خواهم به تماشای ماه. من انتظار نداشتند آن را به آخرین بازی من می خواهم برای پوشش ماه. هرگز نمی تواند من تصور نوشتن این ستون.

بریوز برنده است که به طور ناگهانی به یاد ماندنی نمایشگاه بازی 3-2. هنگامی که ما بازگشت به جعبه مطبوعات پس از مصاحبه مدیر برایان Snitker postgame اخبار شکست که NCAA شد برنامه ریزی برای میزبان آن مسابقات بسکتبال در سالن خالی به دلیل شیوع کروناویروس.

واکنش من بود هیچ متفاوت از شما. من شوکه شده بود در ما واقعیت جدید. یک NCAA tournament بدون فن. آن را غیر قابل تصور بود. شاید دوم-بزرگترین رویداد در تقویم ورزشی نمی خواهد از ویژگی های جو است که باعث می شود آن را بسیار دیدنی و جذاب است.

در آینده 24 ساعت ما – است که کسانی که زندگی در اطراف ورزشی – توسعه یک درک عمیق تر از چگونه جدی این است.

بعد که شنبه شب NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس از جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. روز بعد بیس بال – همراه با آن همکار لیگ – دنبال کرد. ورزشی متوقف شد به طور نامحدود.

کسانی از ما پوشش لیگ اصلی بیس بال تا به حال یک تجربه متفاوت از دیگر ما-ورزشی همکاران. ما در فلوریدا و آریزونا به عنوان تیم آماده برای شروع فصل خود را. این غیر قابل پیش بینی دنباله سمت چپ ما در برزخ است. من نمی دانم اگر من می خواهم به ماندن در فلوریدا و یا رفتن به آتلانتا.

وجود دارد یک مسئولیت در این کار بود که در آن تیم است. اگر بریوز شد برنامه ریزی برای اقامت در فلوریدا – و اگر وجود دارد خواهد بود در دسترس بودن رسانه ها – پس از آن من می خواهم ادامه ساکن در ما اقامت موقت در Placida Fla. اگر تیم نبود داشتن رسانه در دسترس بودن حضور من نیست مورد نیاز است. من می خواهم به عنوان صفحه اصلی. یا اگر این تیم تصمیم به ترک بندر شمالی در دسترس نباشد من می خواهم انجام همان.

اولیه طرح بود برای این تیم باقی می ماند هر چند بریوز مطمئن نبودند که چگونه آنها می خواهم رسیدگی به رسانه ها در دسترس است. من برنامه ریزی برای اقامت در فلوریدا از طریق آخر هفته بدانند همه چیز خواهد بود واضح تر دوشنبه.

اما روز شنبه پس از صحبت با MLBPA MLB انتخاب به بازیکنان انتخابی: اقامت در تاسیسات بازگشت به خانه خود را در بازار و یا بازگشت به خود offseason صفحه اصلی. MLB به حالت تعلیق تمام بهار فعالیت های آموزشی موثر است که شب و بود که میخ را در تابوت.

روز بعد من روشن من اجاره ماشین افت به آتلانتا. من سوار به Valdosta زادگاه من برای دیدار با خانواده قبل از رفتن به آتلانتا صبح روز بعد. من لغو پرواز من از جمله تیم اول سفر جاده ای به ققنوس و سن دیگو که در آن واقعی بیس بال بود شروع به دیروز.

آن را حقیقی به درک که من سمت چپ فلوریدا تنها 12 روز پیش که تنها دو هفته پیش زنده ورزشی از بین میره. بسیاری وجود دارد, بسیاری از نگرانی های جدی از ورزش در حال حاضر, اما آن را هنوز هم در سمت چپ یک جای خالی در زندگی روزمره ما است.

پوشش های ورزشی است که به وضوح در بازی uncharted waters. ملی بحث نشان می دهد در حال بازی کلاسیک مانند LeBron در مقابل Kawhi و کابوی ها’ بی پایان رقص با Dak پرسکات مذاکرات است. محبوب من Bucs امضا تام بردی که NFL free agency شروع ارائه شده است که ارزش یک هفته از مواد برای بسیاری از.

محلی رفتن به کانال های در حال نشان دادن تکرار مانند Fox Sports جنوبی – من اتفاق افتاده برای گرفتن فصل گذشته رافائل اورتگا بازی برنده گرند اسلم در برابر داجرز شب دیگر. محلی چاپ رسانه ها ؟ ما در حال ساخت آن کار و تلاش را به این پیش بینی نشده زمان را به شما محتوای منحصر به فرد.

اما آن را به همان. چیزی است که همه ما در نظر گرفته غیر منقول – زندگی ورزشی – اتحاد از بین رفت.

من قرار بود در شهر فینیکس امروز. پنج شنبه قرار بود یک روز ما تمام شد, جشن. آن را قرار بود به مایک Soroka در مقابل مدیسون Bumgarner. Marcell Ozuna را برای اولین بار با درخواست و سار Marte را برای اولین بار با دایاموند.

آن قرار بود روز افتتاحیه – همیشه یکی از مورد علاقه های شما بر روی تقویم – راه اندازی یک فصل جدید از آزمایش های موفقیت, می خندد, اشک, و, مهم ترین, خاطرات, که باقی می ماند در سراسر طول عمر ما و قصه های است که فراتر از آنها.

به جای ورزش در نهایت به عنوان یک چاره اندیشی موقت کشور ما جنگ این بیماری همه گیر است که تغییر این دوره از زندگی ما است. افکار من با همه شما که ما متحد برای outlast این وضعیت وحشتناک. و هنگامی که ما انجام دهید من به جلو نگاه به ورزش ما گفتگوی بورسی مکالمات و بحث. من به خصوص نگاه به جلو به اینکه در ballpark ارائه داستان در مورد خود بریوز.

تا آنجا که به عنوان استدلال آنها بوجود امدن ورزشی اغلب بزرگ یکی کننده. زمانی که این همه پشت سر ما ممکن است آن را در خدمت آن هدف دوباره برای یک دوره نقاهت ملت است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Gabriel Burns

گابریل می سوزد

گابریل سوختگی است بریوز ضرب و شتم نویسنده برای مجله آتلانتا قانون اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>