واشنگتن — تاجر اندرو یانگ را به حالت تعلیق در پیشنهاد خود را برای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور ایالات متحده, کمپین منابع گفت: در روز سه شنبه.

یانگ, 45, که برای فرار رئیس جمهور با وجود داشتن هیچ سیاسی, پس زمینه, تعجب بسیاری از ناظران واجد شرایط برای بحث و باقی مانده در مسابقه طولانی تر از برخی از سیاستمداران کهنه.

آیوی لیگ تحصیل پسر تایوانی مهاجران بود که در مناقصه به این کشور آسیایی-آمریکایی رئیس جمهور خود را راه اندازی longshot نامزدی در سال 2017 به عنوان یک مجازی ناشناخته است.

یانگ امضای پیشنهاد جهانی درآمد اولیه که پرداخت هر آمریکایی $1000 در ماه بود او در پاسخ به “چهارمین انقلاب صنعتی” ظهور اتوماسیون است که او گفت: نابود میلیون ها نفر از مشاغل تولیدی و به عنوان یک نتیجه هموار کردن راه برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نه علت تمام مشکلات ما و ما در حال ساخت یک اشتباه زمانی که ما عمل مانند او این است که” یانگ گفت: در یک بحث دموکراتیک در روز جمعه.

“او است نشانه ای از یک بیماری است که ساختمان شده است تا در جوامع ما برای سال ها و دهه.” (گزارش شده توسط Doina Chiacu و یوسف تبر ویرایش توسط Sonya Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su