اما بطری خالی است بسیار آزار دهنده تر

چرا خالی بطری شامپو بسیار آسان برای به دست کشیدن بیش از ؟ (معلم فیزیک): سپس در نهایت با استفاده از خالی شامپو بطری Licini توضیح می دهد (یوتیوب): “اما بطری خالی است بسیار آزار دهنده تر از همه است. از آنجا که جرم است پس نور این بدان معناست که آن را به یک بزرگ پاسخ به تاثیر. و چون مرکز جرم بسیار بالا [بالای پایه,], آن را به بیش از سرنگونی به راحتی. پس در این صورت آن را فقط طول می کشد یک زاویه حدود سه درجه به منظور دست کشیدن که بیش از بطری. بسیار کمتر از پایداری هر یک از تنظیمات دیگر.”
ارسال شده توسط not_the_water (5 نظر تعداد) 7 کاربر مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بنابراین سوال واقعی این است که چرا او باید آزاردهنده ناپایدار خالی بطری شامپو در حمام? آیا او خود را ندارد و یک سبد کاغذ باطله?
ارسال شده توسط Serene ملکه کونش در 10:05 AM در 23 مارس
شگفت انگیز – من فقط فکر کردن در مورد این موضوع کلی هنگامی که انجام این کار صبح ظروف: وقتی که من با قرار دادن ظروف صبحانه در یک فنجان قهوه به خیس خوردن در نزول چه مقدار آب در این جام را کل مجمع حداقل به احتمال زیاد به بیش از نوک. و در حال حاضر من می دانم!
ارسال شده توسط PhineasGage در 10:18 AM در مارس 23 [2 علاقه]
اگر او چیزی مانند من او تمایلی به دور انداختن صابون/شامپو بطری با %10 و یا کمتر از این مطالب هنوز هم قابل استفاده است.

مسلما دوست داشتم برای دیدن برخی از مرتب کردن بر اساس راه حل به کمک این اما اطلاعات ارائه شده حداقل نشان می دهد که چرا فقط من به نظر می رسد به صرف مقدار بسیار زیادی از زندگی من مخفیانه احساس در اطراف دوش طبقه که بطری من زدم بیش از زمانی که من یک سر پر از شامپو.
ارسال شده توسط ابوالهول در 10:43 AM در مارس 23 [1 علاقه]

آره من فکر می کنم جمله بندی کمی گیج کننده است. احتمالا مردم نمی خواهد که برای مقابله با خالی بطری شامپو. نزدیک به بطری های خالی اما یک زمان دوش معضل است که باید با حساب.
ارسال شده توسط اتم چشم در 10:57 AM در 23 مارس
تقریبا خالی بطری شامپو نگه دارید وارونه به طوری که شما لازم نیست که صبر کنید در تمام طول روز برای شامپو به بیرون می آیند.
ارسال شده توسط aubilenon در 10:59 AM در مارس 23 [1 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>