بوچ واکر پیچیده آمریکایی ‘داستان عشق’

در اوایل این ماه خواننده/ترانه سرا/تهیه کننده بوچ واکر منتشر شد the rock opera (یا مفهوم آلبوم اگر شما ترجیح می دهند) که او نوشت: در پی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات و حوادث هولناک در شارلوتزویل و در سال 2017. او در ابتدا آن را کنار گذاشته چرا که او فکر نمی کنم او می تواند تور و یا ترویج در اطراف آن داده است که آن را یک مفهوم آلبوم و آهنگ همین حالا حس بسیار را به صورت جداگانه و در واقع می تواند کاملا توهین آمیز صورت گرفته خارج از چهار چوب. اما از آنجا که ما در خانه گیر کرده با زمان برای سرمایه گذاری در گوش دادن به کل داستان…

امریکایی, عشق, داستان تعدادی از عمد کلیشه ای شخصیت ها — نفرت-گردند و در یک مورد آزار واقع شدند گی بچه های بی روح دختر بچه ای به نام پاریس — اما شخصیت بو است که دستخوش لرزه تحول پس از گی همکلاسی او عذاب در مدرسه به پایان می رسد تا صرفه جویی در زندگی خود. در کمتر دست داستان می تواند فاجعه آمیز اما واکر می گوید آن را با لطف و تزریق تلخی با طنز و تنظیم آن را به برخی از آهنگ بی عیب و نقص. Sonically آن تداعی دسترس بیشتر از هشتاد راک و پاپ و خواننده-ترانه سرا-تولید کننده بازی های برگزار شده هر دستگاه در این آلبوم است.

سنگ نورد مقاله است که منبع نقل قول بالا.

من لینک چند تک آهنگ از این آلبوم اما شما واقعا باید تجربه به عنوان داستان کامل. بوچ منتشر 43 دقیقه ویدئو “فیلم” برای کمک به شما انجام این کار است.

Gridlock

روگذر دولت

ارسال شده توسط COD (1 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

از سنگ نورد قطعه مورد روگذر دولت:

“من شروع به گرفتن حمله آنلاین توسط مردم, ‘Oh, بزرگ, فقط, مهربان, گاییدن, هالیوود, نخبگان, blah, blah, blah,'” واکر می گوید. “این واقعا باعث بسیاری از برادران و بسیاری از مردم که فقط به فکر بود که من حمله و صالح خود. آن را مانند ” نه شما بروید وجود دارد که بخشی از مشکل است. به همین دلیل من نوشت: این رکورد است.’ این دلیل است که مردم فقط آن را در ارزش اسمی و آنها شنیدن از یک زن و شوهر از کلمات که کلمات ماشه در شعر و آنها بلافاصله قاضی است.”

این بخشی از مشکل ما در حال آموزش دیده برای پاسخ به گزش صدا به جای گرفتن کل داستان.
ارسال شده توسط EmpressCallipygos در 8:10 AM on May 22 [2 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de