باتلر ، حرارت سینک سلتیکس در OT ، نگاهی به بازی 1


محتوای مقاله

جیمی باتلر از طریق ترافیک برای سطل برنده بازی با 12 ثانیه باقی مانده در اضافه کاری مبارزه به عنوان میامی هیت لبه بوستون سلتیکس 117-114 در بازی 1 از فینال کنفرانس شرق سه شنبه شب در نزدیکی اورلاندو.

باتلر یک خطا در بازی کشید و پرتاب آزاد برای قرار دادن حرارت تا 116-114 ساخته شده است. بام آدبایو تلاش جایسون تاتوم برای گره زدن امتیاز را با ۳٫۷ ثانیه باقی مانده مسدود کرد و پس از اینکه آدبایو ۱ از ۲ را در خط پرتاب آزاد ساخت، تاتوم در تلاش ۳ امتیازی به عنوان زمان منقضی شده برای مهر و موم کردن نتیجه از دست رفت.

گوران دراگیچ با ۲۹ امتیاز هدایت هیت را بر عهده داشت، جائه Crowder ۲۲ امتیاز اضافه کرد و باتلر ۲۰ گل برای هیت به ثمر رساند که برای نهمین بار در ۱۰ بازی حذفی برنده شد. آدبایو ۱۸ امتیاز و ۹ پاس گل داشت.

تاتوم ۳۰ امتیاز بالای بازی داشت، مارکوس اسمارت ۲۶ امتیاز و کمبا واکر ۱۹ امتیاز برای سلتیکس داشت. واکر بوستون را 114-113 بر روی یک سطل گام به عقب با 23.6 ثانیه باقی مانده در اضافه کاری قرار داده است.

بازی 2 از بهترین از هفت سری پنجشنبه برگزار خواهد شد.

سلتیک ها به رهبری 14 در اوایل سه ماهه چهارم قبل از حرارت در عرض 101-98 در تایلر هرو 3 اشاره گر با 3:17 باقی مانده است. بوستون رفت تا 105-100 در شات ساعت ضرب و شتم شناور توسط واکر با 1:09 سمت چپ، اما هرو تخلیه trey دیگری در 1:02 به کاهش کسری به دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>