قاهره کافه ها که هرگز خواب به اوایل


محتوای مقاله در ادامه

“من صادقانه فکر کردن در مورد بسته شدن کافه من. چرا ؟ به دلیل آن است که ارزش آن را نمی,” او گفت:.

بزرگترین کسب و کار استفاده می شود در ارائه لوله های آب به طور معمول دست از فرد به فرد در یک گروه برای سیگار کشیدن توتون و تنباکو.

از دست دادن لوله ها است که نه تنها آچار. مشتریان نیز در تلاش برای تنظیم به جدید باز کردن ساعت.

“ما به طور طبیعی مردم است که دوست دارد به ماندن در شب به خصوص در فصل تابستان گفت:” 30 سال Salah Ali. “بنابراین این واقعیت است که در کافی شاپ در حال حاضر در 12 است که برای ما از نظر فرهنگی دشوار است.”

حسن احمد محمد 65 ساله اجرا می شود که یک کافه کوچک گفت: این بدترین کسب و کار شده است پس از این کافه را باز کرد و در سال 1960.

مصر ضربه سخت شده با این بیماری همه گیر است که با چکش حیاتی بخش گردشگری و همچنین کاهش کانال سوئز درآمد و کارگران حواله با توجه به یک تجارت جهانی و رکود.

رئیس جمهور مصر عبدالفتاح السیسی در ماه مارس تصویب 100 میلیارد پوند بسته محرک اقتصادی از جمله پرداخت حقوق کارکنان به خانه فرستاده شده توسط کارفرمایان خود را و پول نقد به صورت غیر رسمی کارگران است.

کابینه سخنگوی نادر سعد گفت: یک کانال تلویزیونی محلی در ماه گذشته که در کافه ها می تواند باز دیگر در مناطق توریستی و متفاوت خواهد در تابستان و زمستان اما در غیر این صورت ساعت ادامه خواهد داد برای محدود شود حتی پس از همه گیر شد و به مصر می آید و بیشتر به خط با باز کردن ساعت در ایالات متحده و اروپا است. شهروندان در یک کافه نشسته فراتر از 10 pm مولد نبود او اضافه شده است.

دولت تا به حال برای اولین بار مجاز کافه ها به بازگشایی تا 10 ساعت پس از آن در هفته گذشته تمدید ساعت به نیمه شب.

دولت مرکز مطبوعات نیست پاسخ به سوالات در دولت در حمایت از کافه ها. سعد نمی تواند رسید.

($1 = 15.9200 مصر پوند) (گزارش اضافی توسط Nayera عبدالله نوشتن توسط اولف Laessing ویرایش توسط Alexandra هادسون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de