کالیفرنیا COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در چهار روز -فرماندار

ساکرامنتو — کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom گفت: تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان در کشور تا به حال تقریبا دو برابر بیش از چهار روز گذشته و تعداد بيماران ICU سه برابر شد در آن زمان.

توسط دوشنبه, 1,421 کالیفرنیا بیماران بستری شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus تا از 746 چهار روز پیش Newsom گفت. تعدادی از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه تخت افزایش یافت و به 597 از 200, او گفت:. در مجموع 5,763 مردم باید آزمایش مثبت برای این بیماری در کشور است.

افزایش سریع نیاز به بیمارستان و ICU مراقبت led Newsom به راه اندازی یک وب سایت برای اتصال بازنشسته پزشکان و پرستاران و همچنین پزشکی و پرستاری به دانش آموزان بیمارستان ها و درمانگاه است که به آنها نیاز دارید. دولت کمک خواهد کرد که بازنشستگان فعال کردن مجوز خود را و دانش آموزان به دست آوردن مجوز.

“اگر شما یک مدرسه پرستاری, دانش آموز, پزشکی یک دانش آموز ما نیاز شما” Newsom گفت. “اگر شما فقط بازنشسته در چند سال گذشته ما به شما نیاز دارند.”

دولت امیدوار است آن ابتکار دوبله کالیفرنیا بهداشت و درمان سپاه را در هیئت مدیره کارکنان به اندازه کافی برای رسیدگی اضافی 50,000 بیمارستان تخت Newsom گفت.

در یک livestreamed تصویری با Facebook اجرایی مارک زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان Newsom تشکر شده زن و شوهر برای یک قبلا اعلام نشده 25 میلیون دلار کمک مالی در حمایت از بهداشت و درمان سپاه.

یک Facebook سخنگوی گفت: اهدای بود که از شرکت و کمک به پوشش هزینه های مسکن موقت در نزدیکی مراقبت های بهداشتی سایت کودک مراقبت از هزینه ها و هزینه های صدور مجوز.

یک فرمان اجرایی را امضا کرده و روز دوشنبه نیز به طور موقت اجازه می دهد تا دستیاران پزشک و پرستار پزشکان به انجام برخی از وظایف به طور معمول انجام شده توسط پزشکان و پرستاران ثبت نام شده و waives دولت دیگر قوانین در طول بحران.

متخصصان پزشکی که ثبت نام در این برنامه پرداخت خواهد شد با دولت فدرال و بودجه و ارائه قصور بیمه. (گزارش شده توسط شارون برنشتاین; گزارش های اضافی توسط کتی پل ویرایش توسط ساندرا ملر دن Grebler و سونیا Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im