کم مایل به قرمز نمرات حرفه ای-بهترین 26 عنوان Hawks ضرب و شتم شبکه

هاوکز (18-43) ترکیب متعادل جرم و کامل نیمه دوم به کروز گذشته شبکه 141-118 جمعه در مزرعه دولتی آرنا.

در زیر برخی از takeaways از بازی:

1. هاوکز اعدام در جرم در طول شب دوم خود را به ثمر رساند-بالاترین مجموع در این فصل است. آن را متعادل تلاش همه پنج غذای 15 به ثمر رساند و یا امتیاز بیشتری در برنده شدن و نیمکت ترکیب برای 27 امتیاز. هاوکز در نیمه دوم outscoring شبکه 73-56 در بیش از دو چهارم. دفاع نیز رنده در اواخر سال خفقان بروکلین جرم در چهارمین اجازه می دهد فقط 20 امتیاز. بازی مشخص شده شاهین’ اولین پیروزی در برابر شبکه (26-32) پس Dec. 2 از سال 2017, خوراکی هشت بازی از دست دادن خط.

“تیم خوب برنده شوید. من اصلا به می گویند که اغلب اما واقعا فقط احساس نزدیک به میامی بازی این احساس همه کمک در یک سطح بسیار بالا از آغاز تا پایان” شاهین سر مربی لوید پیرس گفت. “برونو (فرناندو) انرژی عالی بود کم (مایل به قرمز) بدیهی است که در سه ماهه سوم فوق العاده ای بود. … من فکر می کنم مهم نیست چه (بچه های ما) می روند در مسیر درست است. امشب یک مثال واقعی از همه بچه های ما روند در مسیر درست است. کنار هم قرار دادن این نوع برنده شد واقعا تشویق به دیدن.”

2. مایل به قرمز چراغ راه در انفجاری سه ماهه سوم که دیدم شاهین نمره 40 امتیاز. این rookie بال به پایان رسید با یک حرفه ای-بالا 26 امتیاز و شکستن رکورد خود را از 25 نیز مجموعه ای در برابر شبکه در دسامبر. 4. در سوم هاوکز شکست یک 12-2 اجرای بیش از دو دقیقه کشش به پایان رسید که با رنگ قرمز 3 یک Trae جوان کمک به گسترش منجر به 14 امتیاز با 8:04 چپ در این دوره است. مایل به قرمز شات چراغ در سه ماهه نمره 17 امتیاز و از دست رفته هر یک از شش زمینه-هدف تلاش است. او به پایان رسید در این بازی تیر اندازی 9-برای-14 از میدان و 6-برای-9 از فراتر از arc.

“او (اعتماد به نفس) امشب و زمانی که او تا به اعتماد به نفس است که شما فقط می توانید ببینید استعداد تراوش از او” هم تیمی جان کالینز گفت. “امیدوارم او را نگه می دارد که اعتماد به نفس و نگه می دارد در حال پخش است که راه به دلیل بازی واقعا باز می شود تا زمانی که شما یک پسر مثل او که می توانید اسلاید, برش ساقه و playmake.”

3. کالینز خود را ادامه داد چشمگیر مارس روز جمعه با به ثمر رساندن 33 امتیاز و گرفتن 13 ریباند. هاوکز رو به جلو تیم نورد در سه ماهه اول, رها در 12 تیم اول 16 امتیاز از جمله دو 3-اشاره گر. کالینز باقی می ماند در یک پارگی در حال توسعه را به یک تهدید نه تنها در رنگ است اما از فراتر از قوس الکتریکی به عنوان به خوبی. در ماه فوریه Collins یکی از تنها سه بازیکن در لیگ به طور متوسط بیش از 20 امتیاز و ساقه بهتر از 45% از سه.

“اگر (دفاع) در حال رفتن به بازی کردن کف (جان) خواهید را (3-اشاره گرها),” پیرس گفت. “او به یکی از اولین و همه چیز به نظر می رسد مانند آن است که باز از وجود دارد. که واقعا چه کردم او خواهید شد و توانایی دست کشیدن در دو 3 را زود به خاطر دفاعی خود را پوشش.”

4. در آینده به بازی در مقابل یک شبکه تیم است که ویژگی های با استعداد مراکز مانند جارت آلن و DeAndre Jordan, Pierce با تاکید بر اهمیت برنده شدن ارتجاعی نبرد. هاوکز در پاسخ حل بروکلین در شیشه ای 52-38 از جمله 15-7 مزیت توهین پرتاب ریباند. به خصوص پیرس با اشاره به تلاش تیم بال رهبری د’Andre شکارچی که snagged 10 تخته در بازی.

“هنگامی که ما بال دوباره بجای اول برگشتن ما لازم نیست برای پیدا کردن Trae و ما فقط می توانید شکستن (در حال گذار),” پیرس گفت. “مهم نیست اگر آن را کوین (Huerter) او می تواند شروع به شکستن د’Andre می توانید شروع به شکستن دوربین می توانید شروع به شکستن آن را فقط باعث می شود ما سریع تر است. امشب ما آن را د’Andre شکارچی می شود یک دو دو. که بزرگ برای ما در حال حرکت رو به جلو هنگامی که همه ما بچه ها در ادامه به دوباره بجای اول برگشتن توپ بسکتبال.”

5. توسط استانداردهای خود را جوان تا به حال یک شب آرام. این همه ستاره گارد نقطه به ثمر رساند 22 امتیاز و تا به حال 14 کمک از جمله هفت در سه ماهه اول. با وجود تیراندازی 6-برای-18 از میدان جوان بریده 25 خود را دو-دو فصل است.

“برای من به 14 کمک به من بگویید همه در همه زمان ها است که مورد علاقه من آمار” جوان گفت:. “برای من که برای دریافت و دیدن همه خوبی و پیروزی که بهترین بخش است.”

با شماره

18.8 (طب مایل به قرمز است امتیاز در هر بازی به طور متوسط در چهار بازی مقابل نتز در این فصل)

کردنی

“شما را دیدم احتمالا یکی از Trae بهترین در-توپ دفاعی بازی است که او تا به حال.” (Hawks مربی لوید پیرس در Trae جوان دفاع)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>