شما می توانید فرار به شمال کوه گرجستان برای جلوگیری از COVID-19? آن بستگی دارد

در حالی که بسیاری از مترو آتلانتا بوده است پناه در محل و یا پایدار حکومت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که در شمال کوه گرجستان, شده اند با بهره گیری از آغاز بهار است.

در سراسر نه شرقی گرجستان, ديد کوه, شهرستان, گرجستان گروه بهداشت عمومی پیدا کرده بود و تایید کرد تنها نه موارد COVID-19 ظهر جمعه. چهار نفر از کسانی که در شهرستانهای استان — Gilmer, Rabun, شهرها و اتحادیه — نه تنها یک مورد ثبت شده.

در مقایسه Fulton County تا به حال بیش از 300.

مرتبط: در سخت ضربه گرجستان ویروس رود معطل

اما بیش از نیمی از کسانی که نه شهرستان اعلام متحده اضطراری این هفته با یک ساخت آن را غیر قانونی برای Atlantans را ببینید.

به عنوان Fannin County Sheriff دولت قرار داده و آن را در یک Facebook پست مردم از آتلانتا را “مطلقا نه!!” اجازه داده می شود در شهرستان حتی اگر آنها خود را زمین.

شهرستان وضعیت اضطراری را ممنوع مردم در شهرها و استان ها که تحت یک پناهگاه در محل سیاست یا حکومت نظامی از بازدید از آن خواهد بود شکستن خود را در شهرستان ، که شامل افرادی که در زمین خود در هر دو زمینه.

بیشتر: پناهگاه در محل سفارش: آنچه در آن به معنی برای شما و کسب و کارهای محلی

“هر کسی که مقیم یک دولت شهرستان یا شهرستان موضوع را به اقامت در خانه سفارش و یا اقامت در خانه محدودیت و که در حال حاضر از لحاظ جسمی در حال حاضر در Fannin County Georgia نباید اجازه ورود به این شهرستان محدودیت در طول دوره این فرمان است که در اثر” با توجه به Fannin وضعیت اضطراری که به اثر رفت چهارشنبه.

متخلفان جریمه خواهد شد $1,000. اما معلوم نیست چگونه این شهرستان برنامه ای برای اجرای سیاست, پس ایالتی و فدرال بزرگراه ها باز باقی خواهد ماند و بی پیرایه.

Habersham County کلانتر ستوان متی Wurtz گفت: AJC.com که او در زندگی همسایه سفید شهرستان است که در میان کسانی که تصویب خود را در حالت اضطراری. تنها شهر بلو ریج دارای یک بخش شبیه به Fannin را سفارش و Wurtz کنجکاو است که چگونه آن را می تواند اجرا شود.

“اگر که در مورد من نمی قادر خواهد بود به خارج شدن و رفتن به محل کار من در اجرای قانون” Wurtz گفت. “… من نمی دانم چگونه تدارکات کار کردن بدون سوزاندن شمع در هر دو به پایان می رسد, پس به صحبت می کنند.”

همچنین: کمپ ممنوعیت تجمع بسیاری از سفارشات پناهگاه در محل برای ‘پزشکی شکننده” در گرجستان

برخی از مردم از مترو منطقه از جمله کلی Franck گفت: آنها بودند که آنها لازم نیست که به مبارزه با کسانی که سوالات از آنها موفق به فرار از شهر برای کوه در اوایل این هفته. او را از منطقه دور افتاده در اتحادیه شهرستان است و نه اعلام یک وضعیت اضطراری است.

“ما احساس می شد امن تر از بودن در آتلانتا. در یک قرنطینه وضعیت آن را بسیار لذت بخش تر می شود در اینجا (در اتحادیه های شهرستان) از در کنساو,” او گفت:. “… من می توانم درک محلی نگرانی از جمعیت کج کمی قدیمی تر در اینجا, اما ما در حال مالکان و مالیات دهندگان پس از آن یک تعادل ظریف — گفتن کسی که آنها نمی تواند به خانه های خود که آنها برای پرداخت.”

AJC.com رسیده به Fannin County Sheriff را به تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست های اجرای, اما کلانتر Dane کربی در دسترس نیست تا دوشنبه.

حتی اگر کسی موفق به فرار به کوه و انتظار یک تعطیلات طولانی در بیابان های خود گزینه ها به طور قابل توجهی محدود شده است.

این شهرستان با کشورهای اورژانس در محل بسته اند ناهار خوردن در رستوران و خدمات گردشگری-فعالیت های مرتبط و یا تشویق و یا فرمان کانکس در محل سیاست های خود را. برخی از استان ها بدون متحده اضطراری مانند Habersham و استیونز نیز لغو بسیاری از حوادث و تجمعات.

علاوه بر این وزارت کشاورزی ایالات متحده بسته ترین تفریح سایت ها از جمله در بسیاری از مناطق دیگر گرجستان است. برای یک لیست کامل اینجا را کلیک کنید.

برای خواندن کامل متحده اضطراری گذشت شهرستانها و استان ها در شمال کوه گرجستان با کلیک بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

• شهر بلو ریج

• شهر کلیولند

• شهر Dahlonega

• شهر Emerson

• Fannin County

• Gilmer شهرستان

• شهرستان هلن (از طریق WhiteCountyNews.net)

• شهر Hiawassee

• Lumpkin شهرستان

• شهر McCaysville (از طریق FetchYourNews.com)

• شهرهای شهرستان

• سفید شهرستان

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>